Gå til hovedindhold

Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml

VichyLotion og fugtighedscremeEAN: 3337875895781
Pris fra 161,25 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57,75 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 21. maj

Sammenlign priser på Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml
-25%161,25 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml billede

Produktinformation

Vichy Minéral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ er en let og fugtgivende dagcreme med SPF 50+, som er velegnet til alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud. Daglig udsættelse for solens UV-stråler svækker hudens fugtbarriere og fremskynder hudens d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 3337875895781
Varenr.: 114675
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vichy Minéral 89 72H Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml
164 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Vichy Minéral 72H Moisture Boosting daily Fluid SPF 50+ 50ml
209 kr
Til butik
Vichy Minéral 72H Moisture Boosting daily Fluid SPF 50+ 50ml billede

Produktinformation

Denne lette, fugtgivende ansigtscreme med meget høj UV-beskyttelse SPF50+ beskytter huden effektivt mod solens skadelige stråler, samtidig med at den tilfører intensiv og langvarig fugt. Formlen kombinerer en unik koncentration af hudens essentielle eleme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Solcreme & Solprodukter
EAN: 3337875895781
Varenr.: 52121207996758
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
VICHY Mineral 89 72H Moisture Boosting Daily Uv-Fluid 50 ml
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk161,25 kr161,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
3Skinsense209 kr209 krKøb
4Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 161,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Vichy Mineral 89 72h Moisture Boosting Daily Fluid SPF 50+ 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026161,25 kr15,25 kr (10%)
21. maj 2026146 kr16 kr (10%)
20. maj 2026162 kr16 kr (11%)
5. maj 2026146 kr16 kr (10%)
3. maj 2026162 kr16 kr (11%)
21. apr. 2026146 kr16 kr (10%)
20. apr. 2026162 kr16 kr (11%)
12. mar. 2026146 kr24 kr (14%)
11. mar. 2026170 kr24 kr (16%)
21. jan. 2026146 kr24 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret