Gå til hovedindhold

Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml

VichyHudplejeEAN: 3337875821636
Pris fra 304 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 195 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 258 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vichy Liftactiv Specialist Retinol Serum, 30 ml.
-35%304 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vichy Liftactiv Specialist Retinol Serum, 30 ml. billede

Produktinformation

Vichy Liftactiv Specialist Retinol Serum, 30 ml, er en kraftfuld anti-aging serum designet til at reducere rynker og forbedre hudens tekstur. Formuleret med ren retinol og Vichy's mineraliserende termalske kildevand, arbejder denne serum intensivt på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
EAN: 3337875821636
Varenr.: VICHY0231
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml
349 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
VICHY Liftactiv Retinol Specialist Deep Wrinkles Serum 30 ml 30
459 kr
Til butik
VICHY Liftactiv  Retinol Specialist Deep Wrinkles Serum  30 ml 30 billede

Produktinformation

LIFTACTIV SPECIALIST RETINOL SERUM: Kræftfuld kombination are ren retinol og probiotiskefraktioner som reducerer pigmentpletter og alle typer rynker, samt øger hudens fasthed og giver huden fornyet glød.*Anvendelse:UGE 1: Påfør 2-3 dråber på ren hud 2 aftner om ugen. UGE 2: Påfør hver aften. UGE 3: påfør hver aften eller afhængig af tolerance.​Dette er er aktivt produkt. Efter påførsel er det normal at opleve rødme, tørhed eller prikkende fornemmelse på huden. Ved kontinuerlig ubehag, påføre færrer aftner og/eller reducer mænden. Undgå direkte kontakt med øjene. Ved kontakt med øjnene, skyld grundigt med vand. Brug ikke I forbindel med andre produkter der indeholder retinol. Undgå sol og anvend solbeskyttelse > SPF30 om morgenen efter brug. VICHY Liftactiv Retinol Specialist Deep Wrinkles Serum 30 ml 30...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VICHY
Kategori: Alderstegn
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: VDK06766
EAN: 3337875821636
Varenr.: 2240-422-0030
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vichy Liftactiv Retinol Specialist Deep Wrinkle Serum Night 30 ml
-8%499 kr
Før 541,03 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop304 kr304 krKøb
2Hobbix349 kr349 krKøb
3Lyko DK459 kr459 krKøb
4NiceHair.dk499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml

PriceData har fulgt prisen på Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml i 187 dage. Laveste pris i perioden er 234 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Vichy laboratoires innovation liftactiv retinol specialist deep wrinkles serum 30ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026304 kr18 kr (6%)
20. maj 2026322 kr18 kr (6%)
16. maj 2026304 kr1 kr (0%)
6. maj 2026303 kr20 kr (7%)
4. maj 2026283 kr10 kr (4%)
2. maj 2026273 kr10 kr (4%)
1. maj 2026283 kr8 kr (3%)
25. apr. 2026275 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026276 kr4 kr (1%)
31. mar. 2026280 kr22 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret