Gå til hovedindhold

VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml

VichyParfume og eau de cologneEAN: 3337875805025
Pris fra 103 krtil 119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 27. mar.

Sammenlign priser på VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vichy Homme Clinical Control Deo 96hr
103 kr
Til butik
Vichy Homme Clinical Control Deo 96hr billede

Produktinformation

Vichy - Homme Clinical Control Deo 96hr Formuleret med nøje udvalgte komponenter, der giver en svedkontrollerende effekt, der holder i op til 96 timer! Gennemsigtig formel, der ikke efterlader hvide mærker eller skjolder. Den trænger hurtigt ind i huden for at give dig maksimal beskyttelse uden at føles klistret. Deodoranten indeholder 0% alkohol, hvorfor den er velegnet til absolut alle hudtyper - også dem med følsom hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 17627223
EAN: 3337875805025
Varenr.: 3154324
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vichy Homme Clinical Control 96H Roll-On Deodorant 50 ml
-25%116,25 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vichy Homme Clinical Control 96H Roll-On Deodorant 50 ml billede

Produktinformation

Vichy Homme Clinical Control 96H Roll-On Deodorant er en yderst effektiv anti-perspirant deodorant til mænd og velegnet til alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud. Den giver op til 96-timers* effektivitet selv ved intens aktivitet. Denne deo er formuleret m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Deodorant & Anti-Perspirant
EAN: 3337875805025
Varenr.: 106378
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Vichy Homme Clinical Control 96H Detranspirant Roller 50 ml
119 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK103 kr142 krKøb
2NiceHair.dk116,25 kr116,25 krKøb
3Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
4Lyko DK119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml

PriceData har fulgt prisen på VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for VICHY Homme Clinical Control 96hr Roll-on Antiperspirant 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026103 kr15 kr (17%)
29. apr. 202688 kr4 kr (5%)
16. apr. 202684 kr19 kr (18%)
8. apr. 2026103 kr20 kr (24%)
27. mar. 202683 kr20 kr (19%)
6. mar. 2026103 kr12 kr (13%)
5. mar. 202691 kr20,31 kr (18%)
3. mar. 2026111,31 kr
28. feb. 2026111,19 kr28,19 kr (34%)
14. feb. 202683 kr32 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret