Gå til hovedindhold

Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml

VichySolcremeEAN: 3337871324445
Pris fra 114 krtil 165 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 12. maj

Sammenlign priser på Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vichy Ideal Soleil Velvety Cream Complexion SPF50
114 kr
Til butik
Vichy Ideal Soleil Velvety Cream Complexion SPF50 billede

Produktinformation

Vichy Capital Soleil Velvety Protective Cream Spf50. - 50ml. Vichy Capital Soleil SPF50 Ansigtscreme - Daglig solbeskyttelse med pleje. Beskyt din hud effektivt mod solens skadelige stråler med Vichy Capital Soleil SPF50 Face Cream. Denne ansigtscreme kombinerer høj solfaktor med en behagelig, fugtgivende formel, der er udviklet til selv sensitiv hud. Med en let konsistens, der ikke fedter og ikke tilstopper porerne, er den ideel til daglig brug - både alene og under makeup. SPF50 giver bredspektret beskyttelse mod både UVA- og UVB-stråler. Vichy vulkansk vand styrker og beroliger huden med mineraler. Let og absorberende tekstur - uden fedtet finish eller hvidt skær. Velegnet til følsom hud - dermatologisk testet og hypoallergen. Forebygger solskader og pigmentforandringer. Vichy Capital Soleil SPF50 er den perfekte solcreme til dig, der ønsker effektiv beskyttelse med en plejetekstur, huden elsker - hver dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3337871324445
EAN: 3337871324445
Varenr.: 3369442
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vichy Capital Soleil ansigtsbeskyttelsescreme SPF 50+ 50 ml
119 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml
-25%124,5 kr
Før 166 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml billede

Produktinformation

Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ er en fugtgivende solcreme til en normal til tør hud i ansigtet, som giver meget høj, bredspektret beskyttelse mod solens UVA- og UVB-stråler. Den er beriget hyaluronsyre, der tilfører huden masse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vichy
Kategori: Sunscreen
EAN: 3337871324445
Varenr.: 106307
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vichy - Capital Soleil Velvety Cream Face SPF 50+ - 50 ml
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
VICHY Capital Soleil Velvety Protective Cream SPF50+ 50 ml
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK114 kr153 krKøb
2CS MEGASTORE DK119 kr158 krKøb
3NiceHair.dk124,5 kr124,5 krKøb
4BilligParfume.dk149 kr149 krKøb
5Lyko DK165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 151,18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Vichy Capital Soleil Skin Perfecting Velvety Cream SPF 50+ 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026114 kr5 kr (4%)
29. maj 2026119 kr1 kr (1%)
27. maj 2026118 kr14 kr (13%)
12. maj 2026104 kr9 kr (8%)
5. maj 2026113 kr7 kr (7%)
2. maj 2026106 kr43 kr (29%)
25. apr. 2026149 kr16,2 kr (12%)
24. apr. 2026132,8 kr16,2 kr (11%)
23. apr. 2026149 kr16,2 kr (12%)
20. apr. 2026132,8 kr18,38 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret