Gå til hovedindhold

Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml

VersoHudplejeEAN: 7350067640231
Pris fra 332 krtil 450 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 1. maj

Sammenlign priser på Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 332 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Verso N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml
-20%332 kr
Før 415 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Verso N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml billede

Produktinformation

Verso Lip Serum med Retinol 8 er et unikt, blødgørende, nærende og styrkende produkt, der mindsker aldringstegn og fugtplejer dine læber. Produktet beskytter den følsomme hud på og omkring læberne og modvirker en ujævn hudtone og fine linjer ved daglig brug. Retinol 8, som er otte gange mere effektivt end traditionel retinol (men halvt så irritativt), giver læber og læbekonturer en glattere tekstur, maksimal energi og øget spændstighed. Den nøje sammensatte formel indeholder også hyaluronsyre og peptider for langvarig fugt og fyldigere læber. Du behøver ikke at anvende en separat læbepomade – dette er dit læbeserum og læbepomade i ét.• Fugtgivende og styrkende læbeprodukt• Genopbygger og nærer huden• For blødere, glattere og fyldigere læber...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Verso
Kategori: Serum
Størrelse: 15 ml
Artikel nr.: 198729
EAN: 7350067640231
Varenr.: 198729
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verso Lip Serum (15ml)
450 kr
Til butik
Verso Lip Serum (15ml) billede

Produktinformation

Verso Lip Serum med Retinol 8. Dette er et både blødt og behageligt læbeserum, som modvirker aldring, blødgør og genfugter læberne samt giver fylde. Læbekonturen bliver tydeligere og giver et mere ungdommeligt udseende. Retinol 8 reducerer forekomsten af fine linjer omkring læberne, mens hyaluronsyre genfugter, og peptiderne giver fylde. Dette er kort og godt en anti-age behandling til læberne.

Produktspecifikationer

Mærke: Verso
Kategori: Læbepomade
Vægt: 38g
Artikel nr.: 35127
EAN: 7350067640231
Varenr.: B058098
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
VERSO No 9 Lip Serum (15 ml)
450 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml
450 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK332 kr332 krKøb
2Bangerhead DK450 kr450 krKøb
3Made4men Danmark450 kr450 krKøb
4Lyko DK450 kr450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml

PriceData har fulgt prisen på Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 311 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 378 kr.

Den nuværende pris på 332 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Verso Skincare N°9 Lip Serum With Retinol 8 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026332 kr83 kr (20%)
21. maj 2026415 kr100 kr (32%)
1. maj 2026315 kr100 kr (24%)
25. apr. 2026415 kr55 kr (15%)
24. apr. 2026360 kr55 kr (13%)
20. apr. 2026415 kr55 kr (15%)
28. mar. 2026360 kr55 kr (13%)
18. mar. 2026415 kr55 kr (15%)
12. mar. 2026360 kr55 kr (13%)
11. mar. 2026415 kr55 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret