Gå til hovedindhold

Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml

VersoHudplejeEAN: 7350067640491
Pris fra 239 krtil 345 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 238 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Verso No 2 - Daily Glow 30 ml
239 kr
Til butik
Verso No 2 - Daily Glow 30 ml billede

Produktinformation

Verso - No 2 - Daily Glow 30 ml A-vitaminkomplekset Retinol 8, vitamin B3 (Niacinamid) og C-vitamin som forbedrer hudens glød, struktur og elasticitet. Formlen er beriget med antioxidanter, der hjælper med at bevare hudens sundhed. takket være det syntetiske, glitrende mineral Fluorphlogopite. Et stabiliserede A-vitaminkompleks, Retinol 8, revitaliserer huden, mens B3-vitamin (Niacinamid) har en naturlig beskyttende virkning og genopretter en ungdommelig fasthed i huden. C-vitamin reducerer vandtab og holder huden fugtig, så den ser frisk og strålende ud. Hydrofilt hyaluronsyre forbedrer hudens elasticitet og gør den fyldigere og fastere. Velegnet til alle hudtyper og hudtoner.

Produktspecifikationer

Mærke: Verso
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 40073293
EAN: 7350067640491
Varenr.: 3145805
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Verso N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml
-20%276 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Verso N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml billede

Produktinformation

Verso Daily Glow er et alt-i-et produkt, en energigivende og vitamin-boostende dagcreme, som øjeblikkeligt modvirker træt hud, der synes trist og uden liv. Den lette formel forbedrer hudens tekstur, elasticitet og fasthed, samtidig med at den synligt udglatter fine linjer, giver en mere ensartet hudtone og fylder huden med ny energi og næring. Ansigtscremen har en perlemorsgylden tone og giver huden en blød og funklende glød med en smuk udstråling. Daily Glow indeholder effektfulde ingredienser: Versos unikke A-vitamin kompleks, Retinol 8, samt niacinamid og C-vitamin der giver træt og trist hud nyt liv samt udglatter fine linjer. Hyaluronsyre bidrager til øget elasticitet og en fastere hud. Huden bliver spændstig, blød og får et sundt udseende.• Glow-boostende dagcreme• Nærende, energi-boostende og fugtgivende• Modvirker træt, mat og energifattig hud• Velegnet til alle hudtyper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Verso
Kategori: Serum
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 198730
EAN: 7350067640491
Varenr.: 198730
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Verso No 2 - Daglig glød 30 ml
298 kr
Til butik
Verso No 2 - Daglig glød 30 ml billede

Produktinformation

En alt-i-en opfriskende, vitamin-boostende creme, der giver en smukt strålende hud. Med A-vitaminkomplekset Retinol 8, B3-vitamin (Niacinamid) og C-vitamin forbedrer Verso Daily Glow hudens glød, struktur og elasticitet. For en strålende hud med en blød, glitrende finish. Formlen er beriget med antioxidanter, der hjælper med at bevare hudens sundhed. Vedvarende brug af denne unikke creme vil resultere i et mere ungdommeligt udseende. Verso Daily Glow gør din hud mere strålende, glat og fyldig og skaber en lysreflekterende, skinnende finish takket være det syntetiske, glitrende mineral Fluorphlogopite. Verso Daily Glow indeholder en blanding af kraftfulde ingredienser Det stabiliserede A-vitaminkompleks, Retinol 8, revitaliserer huden, mens B3-vitamin (Niacinamid) har en naturlig beskyttende effekt og genopretter en ungdommelig fasthed i huden. C-vitamin reducerer vandtab og holder huden fugtig, så den ser frisk og strålende ud. Hydrofil hyaluronsyre forbedrer hudens elasticitet og gør den fyldigere og fastere. Anvendelse, : Påfør på ren hud i ansigtet og på halsen om morgenen, Kan bruges alene eller sammen med andre hudplejeprodukter, Velegnet til alle hudtyper og -toner. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Verso
Kategori: Dagcreme
EAN: 7350067640491
Varenr.: D29160
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verso Daily Glow (30ml)
345 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
VERSO No 2 Daily Glow (30 ml)
345 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Verso N °2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml
345 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml
345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK239 kr278 krKøb
2NordicFeel DK276 kr276 krKøb
3Teknikproffset DK298 kr347 krKøb
4Bangerhead DK345 kr345 krKøb
5Made4men Danmark345 kr345 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk345 kr345 krKøb
7Lyko DK345 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 238 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Verso Skincare N°2 Daily Glow With Retinol 8 & Vitamin C 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026239 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026238 kr38 kr (14%)
29. mar. 2026276 kr56 kr (17%)
27. mar. 2026332 kr56 kr (20%)
24. mar. 2026276 kr56 kr (17%)
23. mar. 2026332 kr56 kr (20%)
22. mar. 2026276 kr56 kr (17%)
18. mar. 2026332 kr56 kr (20%)
12. mar. 2026276 kr56 kr (17%)
11. mar. 2026332 kr56 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret