Gå til hovedindhold

Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml

VersaceParfume og eau de cologneEAN: 8011003876273
Pris fra 483 krtil 700 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 413 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 483 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Versace Pour Femme Dylan Purple Eau de parfum, 50 ml.
-34%483 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Versace Pour Femme Dylan Purple Eau de parfum, 50 ml. billede

Produktinformation

Versace Pour Femme Dylan Purple er en strålende og forførende duft, der indfanger essensen af moderne feminin elegance. Denne Eau de Parfum præsenterer en levende og frugtig buket, der udstråler selvtillid og skønhed. Nøglegenskaber: Frugtagtig og bloms...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Versace
EAN: 8011003876273
Varenr.: VERSA0061
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Versace Dylan Purple Pour Femme Eau De Parfum 50 ml
-10%540 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Versace Dylan Purple Pour Femme EdP (50 ml)
-33%547 kr
Før 820 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Versace Dylan Purple Pour Femme EdP (50 ml) billede

Produktinformation

Versace Dylan Purple er en intens og farverig duft inspireret af italienske citrusfrugter og hypnotiske solnedgange. Duften åbner sig frisk og frugtig med sprudlende bergamot, der blander sig med glade noter af friskhøstede appelsiner samt saftige pærer, der fremkalder en vanedannende følelse. I duftens hjerte opstår en lilla eksplosion af farver, b.la. fra lilla fresia. Fresiaens sarte kronblade er forstærket med både subtile og kraftfulde noter af Mahonial® og Pomarose®. Duftens base er af en varmere karakter - elegante og livlige noter af Belambre® og Ambrofix™ forstærket af Iso E Super og cremet cedertræ. Sylkoldie® signerer duften med en legende, intim duftnote med lette frugtagtige indslag. Frisk og frugtig duft med varme indslag Til den moderne og farverige kvinde Velegnet til både dag og aften Duftnoter Top: Italiensk bitter appelsin, pæresaft, italiensk bergamot Hjerte: Lilla fresia, mahonial®, pomarose® Base: Iso E Super, Cedarwood Virginia Orpur®, Belambre®, Sylkoldie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 285g
Artikel nr.: 53329
EAN: 8011003876273
Varenr.: B078535
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Versace - Dylan Purple Eau de Parfum - 50 ml - Edp
-22%548,95 kr
Før 700 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum - 50 ml
580 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml
582 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Versace Pour Femme Dylan Purple Eau De Parfum 50 ml
700 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop483 kr483 krKøb
2Cocopanda DK540 kr540 krKøb
3Bangerhead DK547 kr547 krKøb
4BilligParfume.dk548,95 kr548,95 krKøb
5NordicFeel DK580 kr580 krKøb
6Lyko DK582 kr582 krKøb
7EauDeParfum.dk700 kr700 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 483 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Versace Dylan Purple Pour Femme Eau de Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026483 kr52 kr (12%)
12. maj 2026431 kr1 kr (0%)
11. maj 2026430 kr1 kr (0%)
10. maj 2026431 kr1 kr (0%)
6. maj 2026430 kr2 kr (0%)
5. maj 2026428 kr120,95 kr (22%)
3. maj 2026548,95 kr49,95 kr (10%)
1. maj 2026499 kr15 kr (3%)
22. apr. 2026514 kr101 kr (24%)
11. apr. 2026413 kr66 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret