Gå til hovedindhold

SKROSS Verdensrejseadapter MUV USB AC65PD USB-A+USB-C PD 65W Ujordet

Pris fra 269 krtil 629 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Verdensrejseadapter MUV USB AC65PD USB-A+USB-C PD 65W Ujordet og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SKross MUV USB AC65PD World Adapter
269 kr
Til butik
SKross MUV USB AC65PD World Adapter billede

Produktinformation

Med World Adapter MUV USB AC65PD fra SKROSS kan rejsende verden over oplade både en USB-C-enhed og en traditionel USB-enhed, mens de tilslutter en ujordet 2-benet enhed. De to USB-porte er superkraftige og ideelle til at oplade alle dine USB-enheder såsom bærbare computere, smartphones, tablets, powerbanks, kameraer, smartwatches eller e-bogslæsere. Rejseadapteren kommer i en attraktiv, kompakt form og kan bruges mere end 220 steder over hele verden. Kabel (160 cm) medfølger til hurtig opladning. USB-C og USB-A-udgang til opladning af smartphones, tablets eller andre USB-enheder. - Stikindgang til: Euro, Australien/Kina, Storbritannien (* ikke i denschweiziske version), USA/Japan - Udgangsstik: Euro, Australien/Kina, Storbritannien, USA/Japan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SKross
Kategori: Mobil Adaptere Opladere
Artikel nr.: 1.302976
EAN: 7640166328308
Varenr.: 3267285
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SKROSS MUV USB AC PD 65W - C to C cable included.
343 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKROSS MUV USB AC PD 65W
359,89 kr
Til butik
SKROSS MUV USB AC PD 65W billede

Produktinformation

MUV USB AC65PD Innovative 2-pole world travel adapter with integrated Dual USB Charger (1x USB C & 1 x USB) Power Delivery & Fast Charge 65W. The travel adapter comes in an appealing compact shape and can be used in more than 220 destinations worldwide. C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SKROSS
EAN: 7640166328308
Varenr.: 15840277299535
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SKROSS World Adapter MUV USB AC65PD 1xUSB-C PD + 1xUSB-A 65W
-45%365 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skross muv usb ac pd 65w
393,75 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skross Muv Usb Ac Pd 65w - C To C Cable Included.
-19%412,95 kr
Før 512,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
-19%412,95 kr
Før 512,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nakkepude-shop.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
-19%412,95 kr
Før 512,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MUV USB AC PD 65W
485 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rejseadapter med dobbelt USB-oplader – 65W strømforsyning
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verdensrejseadapter MUV USB AC65PD USB-A+USB-C PD 65W Ujordet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verdensrejseadapter MUV USB AC65PD USB-A+USB-C PD 65W Ujordet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK269 kr308 krKøb
2CS MEGASTORE DK343 kr382 krKøb
3EL-GROSSISTEN359,89 kr359,89 krKøb
4Teknikproffset DK365 kr414 krKøb
5MaintainIt393,75 kr393,75 krKøb
6Outmore.dk412,95 kr412,95 krKøb
7MAXiPRO412,95 kr412,95 krKøb
8Nakkepude-shop.dk412,95 kr412,95 krKøb
9CompuMail DK485 kr485 krKøb
10Estore DK629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verdensrejseadapter MUV USB AC65PD USB-A+USB-C PD 65W Ujordet

PriceData har fulgt prisen på Verdensrejseadapter MUV USB AC65PD USB-A+USB-C PD 65W Ujordet i 174 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Verdensrejseadapter MUV USB AC65PD USB-A+USB-C PD 65W Ujordet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Verdensrejseadapter MUV USB AC65PD USB-A+USB-C PD 65W Ujordet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026269 kr20 kr (8%)
20. maj 2026249 kr24 kr (11%)
13. apr. 2026225 kr44 kr (16%)
20. jan. 2026269 kr1 kr (0%)
10. dec. 2025268 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret