Gå til hovedindhold

Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p

VerbatimComputerskærmeEAN: 0023942495932
Pris fra 2.034 krtil 2.919,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 885,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.028 kr 30. maj

Sammenlign priser på Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2034 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verbatim PMT-17 17.3" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C
2.034 kr
Til butik
Verbatim PMT-17 17.3" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C billede

Produktinformation

Verbatim PMT-17 - LED-skærm - 17.3" - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 1000:1 - HDMI, 2xUSB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Artikel nr.: 49593
EAN: 0023942495932
Varenr.: 1001022840
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
17" Verbatim PMT-17 - 1920x1080 (FHD) - IPS - Touchscreen
2.280 kr
Til butik
17" Verbatim PMT-17 - 1920x1080 (FHD) - IPS - Touchscreen billede

Produktinformation

Verbatim PMT-17 monitor kombinerer en responsiv 10-punkts touchscreen med IPS-klart billede til bærbar produktivitet og underholdning. Størrelse: 17.3" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, 2xUSB-C Særlige funktioner: 10-punkts touch; Indbygget kickstand; Tilt-understøttelse; LED-baggrundsbelysning Kompakt design, præcis touchstyring og alsidige tilslutningsmuligheder forenkler arbejdsgange og udvider din arbejdsplads til præsentationer og mobil multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 49593
EAN: 0023942495932
Varenr.: 3245691
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar touchskærm 17,3" Full HD - Verbatim (sort)
-15%2.899 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærbar touchskærm 17,3" Full HD - Verbatim (sort) billede

Produktinformation

Fordele ved bærbar touchskærmFå en større og mere fleksibel arbejdsplads med Verbatims 17,3" bærbare touchskærm. Den flade IPS-LCD på 43,9 cm leverer Full HD 1080p med brede betraktningsvinkler på 178°, så billeder, grafer og video står klart fra næsten enhver position. Med 10-punkts multitouch arbejder du hurtigt i apps, tegner, underskriver dokumenter eller præsenterer direkte på skærmen - ideel til kontor, møder og arbejde på farten.Designet til mobil effektivitetSkærmen vejer kun 1,54 kg og er kun 12 mm dyb, så den er let at have med sammen med din laptop. Indbyggede højttalere gør det nemt at afspille lyd, og USB‑C med DisplayPort Alt Mode samt USB Power Delivery giver enkel tilslutning og opladning via ét kabel. Derudover får du HDMI 1.4 og 3,5 mm hovedtelefonudgang til fleksible opsætninger.Skærmstørrelse: 43,9 cm (17,3")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: TFT/IPS, fladOpdateringsfrekvens: 60 HzResponstid: 6 msLysstyrke: 300 cd/m²Kontrast: 1.200:1Farver: 16,7 mio.Multitouch: 10 punkter, kapacitivSynsvinkler: 178°/178°Tilslutninger: HDMI 1.4, USB‑C (DP Alt Mode, PD), 3,5 mm lydHøjttalere: IndbyggedeStrømforbrug (standby/off): 0,5 WEnergieffektivitet (SDR/HDR): Klasse A; 13 kWh pr. 1.000 tMål uden stand: H × B × D: 24,74 × 39,6 × 1,2 cmVægt uden stand: 1,54 kgDriftstemp.: 0 – 40 °C; Luftfugtighed: 20 – 80 %Opbevaringstemp.: −20 – 60 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Skærme
Vægt: 3.13g
EAN: 0023942495932
Varenr.: 1909787
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar touchskærm 17,3" Full HD - Verbatim (sort)
-15%2.919 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p
2.919,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.034 kr2.034 krKøb
2Proshop DK2.280 kr2.280 krKøb
3Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
4Vivas DK2.919 kr2.998 krKøb
5Gucca.dk2.919,95 kr2.919,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p

PriceData har fulgt prisen på Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.028 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.206 kr.

Den nuværende pris på 2.034 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Verbatim - 17.3'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.034 kr6 kr (0%)
30. maj 20262.028 kr6 kr (0%)
28. maj 20262.034 kr6 kr (0%)
24. maj 20262.028 kr44 kr (2%)
23. maj 20262.072 kr11 kr (1%)
22. maj 20262.083 kr216 kr (9%)
11. apr. 20262.299 kr74 kr (3%)
9. apr. 20262.225 kr158 kr (8%)
8. apr. 20262.067 kr11 kr (1%)
30. mar. 20262.056 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret