Gå til hovedindhold

Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C

VerbatimComputerskærmeEAN: 0023942322382
Pris fra 2.169 krtil 3.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.050 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.836 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2169 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15" Verbatim PMT-15-4K - 3840x2160 - IPS
2.169 kr
Til butik
15" Verbatim PMT-15-4K - 3840x2160 - IPS billede

Produktinformation

Bærbar touchskærm med Ultra HD 4K (3840 x 2160) IPS-skærm, 10-punkts kapacitiv touch, dual USB-C og HDMI-tilslutning, HDR og aluminiumsramme. Kompakt og rejsevenlig, Verbatim PMT-15-4K Portable Touchscreen Monitor 15.6" 4K Metal Housing leverer responsiv multi-touch kontrol og bred kompatibilitet med PC'er, Mac, tablets, telefoner og konsoller. 15.6" IPS-panel med 16,7 millioner farver og 178° betragtningsvinkler Kapacitiv 10-punkts multi-touch med G+G-teknologi Ultra HD 4K-opløsning og HDR-understøttelse for større kontrast og farvedybde 2 × USB-C (DisplayPort Alt Mode) og HDMI 1.4-indgange Indbygget kickstand (tilt 0°-85°), aluminiumramme og neopren-beskyttelsesetui Medfølger USB-C-kabler, HDMI-kabel og strømforsyning; USB-A-port og 3,5 mm lydudgang Tilbyder et fleksibelt, højtopløst touch-arbejdsområde til at udvide produktivitet og underholdning på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32238
EAN: 0023942322382
Varenr.: 3305267
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C
2.341 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Verbatim PMT-15 4K bærbar berøringsskærm 15,6 4K Ultra HD metalhus
2.558 kr
Til butik
Verbatim PMT-15 4K bærbar berøringsskærm 15,6 4K Ultra HD metalhus billede

Produktinformation

Styring via berøringsskærm, Verbatim bærbar touchscreen 4K giver dig en ekstra dimension til dit arbejde og din leg. Du kan bruge den som en ekstra skærm til din bærbare computer, når du er på farten eller har en-til-en-præsentationer, eller til at give en stor ekstra skærm til din telefon, tablet eller bærbare gaming-system. Den kompakte og alsidige bærbare skærm giver dig den ultimative fleksibilitet til øget produktivitet og underholdning på farten. Ultra HD 4K-opløsning, Verbatim Portable Monitor leverer 16,7 mio. farver i 4K eller Ultra HD og bruger IPS (In-Plane Switching Technology) til at producere et skarpere, mere præcist billede og en bred betragtningsvinkel på 16:9-skærmen. Den indbyggede holder giver dig mulighed for at justere skærmen i den vinkel, der passer dig bedst, i en position efter eget valg, hvilket hjælper med at forbedre komforten og den samlede produktivitet. Skærmen har HDR-teknologi (High Dynamic Range), som forbedrer billedkvaliteten og udvider både kontrasten og farveområdet betydeligt, hvilket giver billedet mere dybde og skaber en fantastisk seeroplevelse. Bærbar skærm med Ultra HD 4K-opløsning på 3840 x 2160 og 16,7 millioner farver, Understøtter kapacitiv 10-punkts multi-touch med G+G-teknologi - tilslut blot skærmen til din enhed med et USB-C-kabel, IPS-panel inkl. fuld betragtningsvinkel på 178° og 16:9-skærmforhold, Sort aluminiumskabinet af høj kvalitet med neoprenhylster, 2 x USB-C 3.1-indgange, der understøtter DisplayPort Alt Mode, plus en standard HDMI 1.4-port, USB 2.0-port og 3,5 mm audio jack-udgange, Stor kompatibilitet til arbejde/rejse/gaming: Tilslut den bærbare skærm til din pc/mac/tablet/telefon/konsol med USB-C eller HDMI, Pakkens indhold, Verbatim PM-15-4K bærbar berøringsskærm 15,6 4K metalkasse, 2 x USB-C til USB-C-kabel 1,0 meter, HDMI-HDMI-KABEL 1,5 meter, EU-strømforsyning med UK-adapter (5 V 3 A), Beskyttelseshylster i neopren, Hurtig start-guide, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Monitorer
EAN: 0023942322382
Varenr.: D07005
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verbatim PMT-15-4K 15.6" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C
2.858 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Verbatim bærbar touchskærm 15,6" - Ultra HD 4K IPS
3.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Verbatim bærbar touchskærm 15,6" - Ultra HD 4K IPS
3.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.169 kr2.169 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.341 kr2.341 krKøb
3Teknikproffset DK2.558 kr2.617 krKøb
4CompuMail DK2.858 kr2.858 krKøb
5Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
6Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C

PriceData har fulgt prisen på Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.836 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 2.390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.211 kr.

Den nuværende pris på 2.169 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Verbatim PMT-15-4K - LCD-skærm - 15.6 - bærbar - touchscreen - 3840 x 2160 4K - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 6 ms - HDMI, 2xUSB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.169 kr333 kr (18%)
1. jun. 20261.836 kr333 kr (15%)
30. maj 20262.169 kr333 kr (18%)
29. maj 20261.836 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.837 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.836 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.837 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.836 kr371 kr (17%)
20. apr. 20262.207 kr161 kr (7%)
7. apr. 20262.368 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret