Gå til hovedindhold

Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p

VerbatimMobiltelefon – tilbehørEAN: 0023942495925
Pris fra 1.269 krtil 2.119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1269 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15" Verbatim PMT-15 - 1920x1080 (FHD) - IPS - Touchscreen
1.269 kr
Til butik
15" Verbatim PMT-15 - 1920x1080 (FHD) - IPS - Touchscreen billede

Produktinformation

Verbatim PMT-15 monitor er en bærbar 15.6" touchscreen til mobil produktivitet og præsentationer, der leverer præcise farver og brede betragtningsvinkler med sit IPS-panel. Størrelse: 15.6" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, 2x USB-C Særlige funktioner: 10-punkts touch; Indbygget kickstand og tilt; LED-baggrundsbelysning; Plug and Play Berøringsstyring og alsidig tilslutning gør det nemt at udvide arbejdsområdet, holde præsentationer undervejs og samarbejde mere intuitivt.

Produktspecifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 49592
EAN: 0023942495925
Varenr.: 3246320
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Verbatim PMT-15 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C
1.714 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p
1.759,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Verbatim 15.6'' bærbar berøringsskærm Full HD 1080p
1.797 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar touchskærm 15,6" Full HD - Verbatim PMT-15
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar touchskærm 15,6" Full HD - Verbatim PMT-15
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Verbatim PMT-15 15.6 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI USB-C
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.269 kr1.269 krKøb
2CompuMail DK1.714 kr1.714 krKøb
3Gucca.dk1.759,95 kr1.759,95 krKøb
4Teknikproffset DK1.797 kr1.856 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb
7Ultrashop2.119 kr2.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p

PriceData har fulgt prisen på Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.269 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 1.517 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.370 kr.

Den nuværende pris på 1.269 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Verbatim - 15.6'' Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.269 kr6 kr (0%)
12. maj 20261.275 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.274 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.279 kr4 kr (0%)
1. maj 20261.283 kr46 kr (3%)
25. apr. 20261.329 kr6 kr (0%)
23. apr. 20261.323 kr54 kr (4%)
19. apr. 20261.269 kr12 kr (1%)
17. apr. 20261.281 kr68 kr (5%)
16. apr. 20261.349 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret