Gå til hovedindhold

Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka)

VentionRiser-kortEAN: 6922794739895
Pris fra 78 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vention CDKHB lydkort USB
78 kr
Til butik
Vention CDKHB lydkort USB billede

Produktinformation

Vention CDKHB. Lydkvalitet: 16 Bit, Frekvensområde: 44100 - 48000 Hz. Værtsgrænseflade: USB. Kabellængde: 0,15 m, Produktfarve: Grå. Oprindelsesland: Kina

Produktspecifikationer

Mærke: Vention
Artikel nr.: CDKHB
EAN: 6922794739895
Varenr.: 1001879907
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vention External USB Sound Card 3.5mm 0.15m (gray)
120 kr
Til butik
Vention External USB Sound Card 3.5mm 0.15m (gray) billede

Produktinformation

Eksternt USB lydkort 0,15m Vention CDKHB (grå). Vention-lydkortet er en lydenhed af høj kvalitet, der kombinerer elegance og funktionalitet. Med 16-bit lydkvalitet og et frekvensområde på 44100 til 48000 Hz giver den klar og sprød lyd, ideel til musikelskere og professionelle. Enkel og bekvem betjening Kortet er nemt at bruge takket være dets USB-interface, hvilket gør det nemt hurtigt at forbinde til en computer eller anden enhed. Derudover tillader Plug and Play-funktionen øjeblikkelig brug uden behov for at installere yderligere drivere. Line-in og Line-out stik Kortet har line-in og line-out stik, så du kan tilslutte forskellige lydenheder såsom mikrofoner, hovedtelefoner eller højttalere, hvilket gør det til en alsidig løsning til alle lydbehov. Kompakt og holdbar Den 0,15 meter lange kabellængde og den kompakte størrelse på Vention-lydkortet gør det nemt at bære og pladsbesparende. Den grå metalfinish tilføjer elegance og sikrer enhedens holdbarhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Vention
Kategori: Lydkort
Artikel nr.: CDKHB
EAN: 6922794739895
Varenr.: 3238409
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka)
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB lydkort - Vention, ekstern adapter 0,15 m, grå metal
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB lydkort - Vention, ekstern adapter 0,15 m, grå metal
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK78 kr78 krKøb
2Proshop DK120 kr159 krKøb
3CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5Vivas DK169 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka)

PriceData har fulgt prisen på Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Vention Išorinė USB garso plokštė 0.15 m ventiliacijos CDKHB (pilka) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202678 kr1 kr (1%)
12. maj 202677 kr1 kr (1%)
9. maj 202678 kr1 kr (1%)
7. maj 202677 kr31 kr (29%)
6. maj 2026108 kr25 kr (19%)
5. maj 2026133 kr38 kr (40%)
1. maj 202695 kr12 kr (14%)
29. apr. 202683 kr9 kr (12%)
28. apr. 202674 kr1 kr (1%)
27. apr. 202675 kr8 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret