Gå til hovedindhold

JO Safety Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387141594
Pris fra 88,75 krtil 93,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte
88,75 kr
Til butik
Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte billede

Produktinformation

Ved brand alarmtryk Brandskiltet "Ved brand alarmtryk" er designet til hurtigt at informere om at aktivere alarmen i tilfælde af brand. Dette skilt følger ISO7010-standarder og er fremstillet i slidstærkt vinylmateriale, der tåler fugt, temperaturændringe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387141594
Varenr.: 49255603929425
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Ved brand alarmtryk - Plast - 105 x 148 mm (A6)
93,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten88,75 kr88,75 krKøb
2JO Safety DK93,75 kr93,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte

PriceData har fulgt prisen på Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte i 164 dage. Laveste pris i perioden er 88,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 93,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Ved brand alarmtryk - (A6) 105 x 148 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
24. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
21. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
20. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
23. dec. 202588,75 kr
22. dec. 202588,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret