Gå til hovedindhold

Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861

HultaforsRedskaber2 præcise libellerProfessionel byggearbejdeEAN: 7317844058610

Hultafors GDS Vaterpas med 800mm længde og 2 libeller. Solidt professionelt byggeredskab designet til præcise målinger på byggepladsen og håndværk. Læs mere

Pris fra 199 krtil 315 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors 80cm vaterpas
199 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hultafors 80cm vaterpas
209 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hultafors 80 cm aluminium vaterpas
219 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hultafors SM vaterpas 80cm
229 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hultafors aluminium vaterpas - 80 cm
239 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hultafors SM vaterpas, 80 cm
247,4 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vaterpas GDS, 800 mm m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861
250 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861
256 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alu vaterpas SM 80 med 2 bloklibeller, 800 mm
-32%264,55 kr
Før 386,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SM 80 vaterpas, 80 cm, aluminium, 2 libeller - Hultafors
294 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Hultafors Vaterpas GDS, 800 mm med 2 libeller, SM 80
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj199 kr199 krKøb
2LavprisEl209 kr209 krKøb
3LavprisVVS219 kr219 krKøb
4Greenline229 kr229 krKøb
5BilligVVS DK239 kr239 krKøb
6EL-GROSSISTEN247,4 kr247,4 krKøb
7Elvvs.dk250 kr250 krKøb
8CS MEGASTORE DK256 kr295 krKøb
9Globaltools.dk264,55 kr264,55 krKøb
10WATTOO.DK294 kr294 krKøb
11vvsfittings.dk315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Hultafors GDS Vaterpas 800mm

Hultafors

Hultafors GDS Vaterpas med 800mm længde og 2 libeller. Solidt professionelt byggeredskab designet til præcise målinger på byggepladsen og håndværk.

• vaterpas
• byggeredskab
• måleredskab
• libelle
• hultafors vaterpas
• 800mm vaterpas
• professionelt vaterpas
• Professionel byggearbejde
• 2 præcise libeller

Beskrivelse

Hultafors GDS Vaterpas er et 800mm professionelt byggeredskab med to libeller for præcise vand- og lodret målinger. Designet til håndværkere som kræver pålidelighed og nøjagtighed på byggepladsen. Med robust konstruktion og ergonomisk design giver dette vaterpas langvarig præcision under intensive arbejdsforhold. Velegnet til tømrere, murere og andre fagfolk.

Specifikationer

type:GDS serie
længde:800 mm
anvendelse:Professionel brug
præcision:Standard byggepræcision
varenummer:405861
konstruktion:Robust materiale
antal_libeller:2 stk

Ofte stillede spørgsmål2 spørgsmål

Hvad betyder GDS serien hos Hultafors?

GDS serien er Hultafors' professionelle byggeredskaber designet til intensive arbejdsforhold med fokus på holdbarhed og præcision.

Hvor præcist er dette vaterpas?

Hultafors GDS vaterpas leverer standard byggepræcision, som er tilstrækkeligt til de fleste professionelle byggeprojekter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861

PriceData har fulgt prisen på Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Vaterpas GDS, 800 mm - m/2 libeller, SM 80, Hultafors 405861 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026199 kr10 kr (5%)
8. maj 2026209 kr10 kr (5%)
28. apr. 2026199 kr7 kr (3%)
21. mar. 2026206 kr13 kr (6%)
20. mar. 2026219 kr13 kr (6%)
14. feb. 2026206 kr27 kr (12%)
13. feb. 2026233 kr27 kr (13%)
5. feb. 2026206 kr27 kr (12%)
3. feb. 2026233 kr27 kr (13%)
21. jan. 2026206 kr23 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret