Gå til hovedindhold

JO Safety Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte |

Pris fra 88,75 krtil 93,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte |
88,75 kr
Til butik
Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte | billede

Produktinformation

Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser Plast (A4) 297 x 210 mm Dette påbudsskilt med teksten "Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser" er en effektiv løsning til at fremme hygiejne og sikkerhed på a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387141082
Varenr.: 49238535373137
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vask hænder - Brug håndsprit DA/ENG
93,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten88,75 kr88,75 krKøb
2JO Safety DK93,75 kr93,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte |

PriceData har fulgt prisen på Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte | i 164 dage. Laveste pris i perioden er 88,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 93,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Vask hænder - Brug håndsprit / Wash your hands - Use hand sanitiser - Vinyl / A5 - 210 mm x 148 mm | Skilte | Tosprogede skilte | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
24. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
21. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
20. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
23. dec. 202588,75 kr
22. dec. 202588,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret