Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer 40K Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop

!GW - Warhammer 40KBrætspilEAN: 5011921200351
Pris fra 514,95 krtil 548 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 33,05 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 514.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Chaos Space Marines - Vashtorr the Arkifane - 99120102180
-20%514,95 kr
Før 645 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Chaos Space Marines - Vashtorr the Arkifane - 99120102180 billede

Produktinformation

This multipart plastic kit builds Vashtorr the Arkifane, master of daemon forges and manufactorums. This looming, otherworldly figure is covered in sinister cybernetic details – from the daemonic exhausts and chimneys clustered on his hunched back t

Produktspecifikationer

Kategori: Chaos Space Marines
EAN: 5011921200351
Varenr.: 284102
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop
548 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk514,95 kr514,95 krKøb
2NextLevelGames.dk548 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop i 181 dage. Laveste pris i perioden er 444,75 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 527 kr.

Den nuværende pris på 514,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Vashtorr The Arkifane - Chaos Space Marines - Warhammer - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026514,95 kr33,05 kr (6%)
22. maj 2026548 kr33,05 kr (6%)
13. maj 2026514,95 kr33,05 kr (6%)
28. apr. 2026548 kr48,05 kr (10%)
21. apr. 2026499,95 kr48,05 kr (9%)
20. apr. 2026548 kr48,05 kr (10%)
13. apr. 2026499,95 kr20 kr (4%)
29. mar. 2026519,95 kr28,05 kr (5%)
28. mar. 2026548 kr28,05 kr (5%)
24. mar. 2026519,95 kr28,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret