Gå til hovedindhold

Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster

BloomingvilleVaserEAN: 5711173295791
Pris fra 304 krtil 359 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Vidia Glass Vase H18 cm
304 kr
Til butik
Bloomingville Vidia Glass Vase H18 cm billede

Produktinformation

Bloomingville Vidia vase Cylinderformet vase Glas Flerfarvet

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82054148
EAN: 5711173295791
Varenr.: 3142713
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Vidia Vase - Orange - Glas - H 18 Cm
309,95 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster
-17%330 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster billede

Produktinformation

Denne charmerende og attraktive vase fra Bloomingville er en del af Vidia-serien og oser af stil og elegance. Fremstillet i høj kvalitet af glas, er denne vase både holdbar og smuk. Den har en iøjefaldende orange farve, der komplementeres af et mosaik-lig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaser
Farve: Orange
EAN: 5711173295791
Varenr.: 26140
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Vidia vase 18 cm Orange
-10%359 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK304 kr343 krKøb
2Gucca.dk309,95 kr309,95 krKøb
3Likehome.dk330 kr330 krKøb
4KitchenTime DK359 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster

PriceData har fulgt prisen på Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster i 182 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Vase Bloomingville Vidia glasvase Ø13 x H18 cm orange med mosaikmønster de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026304 kr1 kr (0%)
4. jun. 2026303 kr8 kr (3%)
3. jun. 2026295 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026294 kr8 kr (3%)
1. jun. 2026286 kr8 kr (3%)
31. maj 2026294 kr7 kr (2%)
29. maj 2026287 kr1 kr (0%)
25. maj 2026288 kr9 kr (3%)
23. maj 2026297 kr7 kr (2%)
21. maj 2026290 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret