Gå til hovedindhold

Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm

VartaBatterierEAN: 4008496537242
Pris fra 34 krtil 149 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (77% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm
34 kr
Til butik
Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Batteri og ladere
Farve: 2
Artikel nr.: 6204 301 401
EAN: 4008496537242
Varenr.: 475145
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Varta Litiumbatteri 223/CR-AS5 1-pakke
39 kr
Til butik
Varta Litiumbatteri 223/CR-AS5 1-pakke billede

Produktinformation

Varta litiumbatteri 223/CR-AS5 giver stabil strømforsyning til kameraer og medicinsk udstyr. Det er velegnet, når du skal udskifte et specialbatteri og vil være sikker på at matche den rigtige type. Batteriet leverer 6 V spænding og har en kapacitet på 1600 mAh, så udstyret får den spænding og energimængde, det er designet til. De kompakte dimensioner på 35 x 19,5 x 36 mm gør det egnet til enheder med lille batterirum. Passer til udstyr med 223/CR-AS5-type Batteriet er beregnet til kameraer og medicinsk udstyr, hvor denne batteritype er specificeret. Det svarer også til betegnelserne CRAS5, DL223, BR-2P og 223A, så du nemt kan matche det med den betegnelse, der står på dit nuværende batteri. I pakken: 1 stk. Varta litiumbatteri 223/CR-AS5.

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: 6 V batteri
Artikel nr.: 6204301401
EAN: 4008496537242
Varenr.: 33826
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Varta batteri PROFESSIONAL LITHIUM CR P2 1-STK
48 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri lithium cr p2 bli 1
48,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BATTERI LITHIUM CR P2 BLI 1
53,13 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Professional Kamerabatteri Litium 1600mAh
59 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Varta Lithium Batteri Cr-P2 6 V 1-Bobler
69 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Varta Prof. Photo lithium batteri CRP2 - 1-pak
69,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta CR P2 (6204) batteri, 1 stk. blister lithium batteri, 6 V
-64%83 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varta Varta Professionelt Lithium CRP2 batteri - 1 pk. 6204301401 Modsvarer: N/A
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Batteri Varta Cr-p2
98,69 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Varta Lithium Photo CR-P2 6V
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
2Av-Cables DK39 kr39 krKøb
3WATTOO.DK48 kr48 krKøb
4MaintainIt48,75 kr48,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN53,13 kr53,13 krKøb
6CompuMail DK59 kr59 krKøb
7Elvvs.dk69 kr69 krKøb
8Homeshop DK69,95 kr69,95 krKøb
9Teknikproffset DK83 kr132 krKøb
10InkClub DK89 kr89 krKøb
11Hertels Boresko98,69 kr98,69 krKøb
12Ultrashop149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm

PriceData har fulgt prisen på Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm i 67 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Varta System Lithium CRP2, Engangsbatteri, Lithium, 6 V, 1 stk, 1600 mAh, 19,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202634 kr3,39 kr (9%)
19. maj 202637,39 kr3,39 kr (10%)
15. apr. 202634 kr3 kr (8%)
5. apr. 202637 kr1 kr (3%)
1. apr. 202638 kr1 kr (3%)
29. mar. 202639 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret