Gå til hovedindhold

Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V

VartaBatterierEAN: 4008496556267
Pris fra 14 krtil 99 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Superlife - Batteri 4 x AA type - Kul-zinc
14 kr
Til butik
Varta Superlife - Batteri 4 x AA type - Kul-zinc billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Andre batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 02006 101 414
EAN: 4008496556267
Varenr.: 1891309
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Batteri Superlife R6-4B Aa
14,95 kr
Til butik
Batteri Superlife R6-4B Aa billede

Produktinformation

Varta Zink/kul brunstensbatterier: - Anvendes til normale belastninger - Superlife Zink/kul batteri - R6-4B - AA - 1,5V - H: 50,5 mm - Ø: 14,5mm - Vægt: 18,4 g - Blisterpakke med 4 stk Batterier Zink/Carbon 1,5V AA, R6-4B blisterkort med 4stk Søgetermer:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Plumbing
EAN: 4008496556267
Varenr.: 8014154072386
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri superlife r6-4b aa
15 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V
-41%17 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Superlife Brunsten AA/R6 batteri - 1,5V (4 stk.)
19,13 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Superlife AA type Standardbatterier 4
30 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AA batterier - VARTA Superlife zink-kul, 1,5 V (4-pack)
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AA batterier - VARTA Superlife zink-kul, 1,5 V (4-pack)
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK14 kr53 krKøb
2Billigelogvvs.dk14,95 kr14,95 krKøb
3MaintainIt15 kr15 krKøb
4Teknikproffset DK17 kr66 krKøb
5EL-GROSSISTEN19,13 kr19,13 krKøb
6CompuMail DK30 kr30 krKøb
7Boligcenter DK79 kr79 krKøb
8Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V

PriceData har fulgt prisen på Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V i 171 dage. Laveste pris i perioden er 9,94 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Varta R6/AA (Mignon) (2006) batteri, 4 stk. blister Zink- carbon batteri, 1,5 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202614 kr
7. maj 202613,76 kr
6. maj 202614 kr
11. apr. 202613,76 kr3,76 kr (38%)
4. apr. 202610 kr
3. apr. 202610,77 kr
29. mar. 202610 kr
27. mar. 202610,77 kr
11. mar. 202610 kr3,76 kr (27%)
10. mar. 202613,76 kr3,76 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret