Gå til hovedindhold

Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V

VartaBatterierEAN: 4008496884223
Pris fra 16 krtil 46,54 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 30,54 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,5 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Batteri Varta Electronics Alkaline AAAA 2stk/pak blister
16 kr
Til butik
Batteri Varta Electronics Alkaline AAAA 2stk/pak blister billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Andre batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 4061101402
EAN: 4008496884223
Varenr.: 1369457
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BATTERI ALKALINE AAAA BLI 2
18,93 kr
Til butik
BATTERI ALKALINE AAAA BLI 2 billede

Produktinformation

Tekniske detaljer: Teknologi: Alkaline batteri Model: 4061 Konstruktion: Knaphoved Størrelse: AAAA (Mini) IEC-navn: LR61 Spænding: 1,5 V Genopladeligt: Nej Længde: 41,5mm Diameter: 8,3mm Vægt: 18g Forpakning: 2 stk. blister Specifications: Technology: alk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VARTA
EAN: 4008496884223
Varenr.: 15844974264655
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Batteri alkaline AAAA, 1,5V, 620 mAh - Varta, 2 stk.
23,5 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Varta Varta AAAA/Mimi Alkaline batteri - 2 pk. 4061101402 Modsvarer: N/A
-10%26 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
AAAA Batterier - Varta - 2 stk (71738)
29 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V
-23%30 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA Varta batteri aaaa 2-pak
30 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Professional AAAA-type Standardbatterier 640mAh 2
38 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Batteri VARTA AAAA
46,54 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK16 kr55 krKøb
2EL-GROSSISTEN18,93 kr18,93 krKøb
3WATTOO.DK23,5 kr23,5 krKøb
4InkClub DK26 kr26 krKøb
5PlusLED.dk29 kr29 krKøb
6Teknikproffset DK30 kr79 krKøb
7Proshop DK30 kr69 krKøb
8CompuMail DK38 kr38 krKøb
9RedOffice Konpap46,54 kr46,54 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V

PriceData har fulgt prisen på Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V i 172 dage. Laveste pris i perioden er 11,59 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 18,1 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Varta LR61/AAAA (Mini) (4061) batteri, 2 stk. blister alkaline mangan batteri, 1,5 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202616 kr
22. maj 202615,15 kr
26. apr. 202615 kr
18. apr. 202614,97 kr
14. apr. 202614,65 kr
13. apr. 202615 kr
11. apr. 202614,65 kr2,15 kr (17%)
5. apr. 202612,5 kr
19. feb. 202612,11 kr
18. feb. 202612,5 kr2,94 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret