Gå til hovedindhold

Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V

VartaBatterierEAN: 4008496556380
Pris fra 15 krtil 37 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,25 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri superlife 4,5v 3r12p-1b
15 kr
Til butik
Batteri superlife 4,5v 3r12p-1b billede

Produktinformation

Varta Zink/kul brunstensbatterier:- Anvendes til normale belastninger- Superlife Zink/kul batteri- 3R12P-1B - 4,5V- Dimensioner: 62mm x 67mm x 22mm- Vægt. 108 g- Blisterpakke med 1 stk- Er også kendt under betegnelsen :MN1203, 3R12G, 3LR12, 1289

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: batteri (ikke genopladelig)
EAN: 4008496556380
Varenr.: 9494000167
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Superlife 2012 - Batteri 3R12 - Kul-zinc
16,52 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3R12 Brunsten batteri 4,5V
17,9 kr
Til butik
3R12 Brunsten batteri 4,5V billede

Produktinformation

Egenskaber: Pålidelig energi Til enheder med lav effekt, såsom ure eller fjernbetjeninger Tekniske detaljer: Batteri: Type: 3R12 Spænding: 4,5 V. Genopladelig: Nej Generel: Størrelse (H x B x L): 22 x 67 x 67mm Vægt: 160g Features: Reliable and affordable...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VARTA
EAN: 4008496556380
Varenr.: 15841495023951
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V
-24%22 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Superlife 3LR12 Standardbatterier
37 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt15 kr15 krKøb
2CS MEGASTORE DK16,52 kr55,52 krKøb
3EL-GROSSISTEN17,9 kr17,9 krKøb
4Teknikproffset DK22 kr71 krKøb
5CompuMail DK37 kr37 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V

PriceData har fulgt prisen på Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V i 172 dage. Laveste pris i perioden er 10,5 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 16,01 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er 25% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Varta 3R12/Flat (2012) batteri, 1 stk. blister Zink- carbon batteri, 4,5 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202615 kr1,01 kr (6%)
9. maj 202616,01 kr1,15 kr (8%)
7. maj 202614,86 kr1,15 kr (7%)
6. maj 202616,01 kr1,15 kr (8%)
25. apr. 202614,86 kr1,86 kr (14%)
17. apr. 202613 kr1 kr (7%)
11. apr. 202614 kr2,75 kr (24%)
4. apr. 202611,25 kr
3. apr. 202611,61 kr
29. mar. 202611,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret