Gå til hovedindhold

Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773022022
Pris fra 192 krtil 359 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 180 kr 29. maj

Sammenlign priser på Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 192 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 87 01 250 tang Tunge-og-spids tang
192 kr
Til butik
Knipex 87 01 250 tang Tunge-og-spids tang billede

Produktinformation

Knipex 87 01 250. Type: Tunge-og-spids tang, Maksimal diameter, rør/slange: 5 cm, Maksimal møtrik størrelse: 4,6 cm. Bredde: 44 mm, Længde: 250 mm, Højde: 14 mm. Oprindelsesland: Tyskland

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 8701250
EAN: 4003773022022
Varenr.: 992024049
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex Cobra papegøjetang - 250mm
193 kr
Til butik
Knipex Cobra papegøjetang - 250mm billede

Produktinformation

Knipex Cobra hightechPapegøjetang med finindstilling for optimal tilpasning.Tangen har specialhærdede tænder, som har et godt greb på sit medie, samt en høj slidstyrke.Papegøjetangen indstilles nemt ved tryk på en knap direkte ved emnet. Specifikationer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
Størrelse: 250 mm
EAN: 4003773022022
Varenr.: 881708503
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vandpumpetang Cobra 87 01 250
-37%193,73 kr
Før 307,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandpumpetang Cobra 87 01 250 billede

Produktinformation

Denne Cobra vandtang fra vores nyeste serie udmærker sig med sin robuste og effektive design, der er skræddersyet til at imødekomme de mest krævende behov inden for håndværk og industri. Fremstillet af højkvalitets kromvanadiumstål, garanterer denne tang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Knipex
Kategori: Vandpumpetænger og polygriptænger
EAN: 4003773022022
Varenr.: 127782
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX cobra grå atramenteret 250 mm, 87 01 250
201 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Vandpumpetang Cobra 250mm 8701-250
208 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250
209 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Cobra vandpumpetang 25 cm
209 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VANDPUMPETANG COBRA 250MM
221,83 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex Cobra Vandpumpetang 250 mm
239 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vandpumpetang cobra 250mm
242,5 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rørtang 250 mm
-14%359 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK192 kr192 krKøb
2LavprisVærktøj193 kr193 krKøb
3Globaltools.dk193,73 kr193,73 krKøb
4Proshop DK201 kr240 krKøb
5CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
6CompletVVS209 kr209 krKøb
7LavprisVVS209 kr209 krKøb
8EL-GROSSISTEN221,83 kr221,83 krKøb
9BilligVVS DK239 kr239 krKøb
10MaintainIt242,5 kr242,5 krKøb
11Estore DK359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250

PriceData har fulgt prisen på Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 148,8 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 192 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Vandpumpetang 250 mm Cobra dyppet greb, Knipex 8701-250 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026192 kr9 kr (5%)
31. maj 2026183 kr3 kr (2%)
29. maj 2026180 kr9 kr (5%)
26. maj 2026189 kr4 kr (2%)
9. maj 2026193 kr
8. maj 2026193,73 kr
7. maj 2026193 kr4 kr (2%)
22. apr. 2026189 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026187 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026186 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret