Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet

EL-GrossistenRørstykkerEAN: 4029376639030
Pris fra 31 krtil 94 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,25 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forskruning 3/4 - 3/8 Muffe for nilhane, med pakning. Forkromet
31 kr
Til butik
Forskruning 3/4 - 3/8 Muffe for nilhane, med pakning. Forkromet billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandforsyning Pumpeunioner & mlerforskruninger
EAN: 4029376639030
Varenr.: 484900904
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Forkromet forskruning til NIL 3/4" x 3/8"
68,16 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet
94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK31 kr31 krKøb
2EL-GROSSISTEN68,16 kr68,16 krKøb
3CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet

PriceData har fulgt prisen på Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet i 183 dage. Laveste pris i perioden er 29,25 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 45% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Vandm.forskruning 3/4''x3/8'' - DN20 Q3=4 (QN2.5) muffe til nilhand, med pakning. Forkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202631 kr37,16 kr (55%)
26. maj 202668,16 kr37,16 kr (120%)
23. maj 202631 kr37,16 kr (55%)
22. maj 202668,16 kr37,16 kr (120%)
8. maj 202631 kr33,73 kr (52%)
7. maj 202664,73 kr33,73 kr (109%)
30. apr. 202631 kr33,73 kr (52%)
29. apr. 202664,73 kr33,73 kr (109%)
3. apr. 202631 kr1,75 kr (6%)
1. apr. 202629,25 kr35,48 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret