Gå til hovedindhold

Pettinaroli Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber

PettinaroliSanitetEAN: 8016603326333
Pris fra 41,84 krtil 93 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51,16 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.84 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber
41,84 kr
Til butik
Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Siliciumbronze fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 701CWB-006
EAN: 8016603326333
Varenr.: 5803343
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pettinaroli TEA vandmålerforskruning 3/4''x1''. Nippel/omløber
65 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli Vandmålerforskruning tea 34 x 1
93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41,84 kr80,84 krKøb
2vvsfittings.dk65 kr65 krKøb
3Proshop DK93 kr132 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber

PriceData har fulgt prisen på Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber i 182 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 41,84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Vandmålerforskruning 3/4''x1'' - Vandmålerforskruning TEAB 3/4'' nippel x 1'' omløber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202641,84 kr23,16 kr (36%)
23. maj 202665 kr27 kr (29%)
22. maj 202692 kr27 kr (42%)
8. maj 202665 kr2,5 kr (4%)
24. apr. 202662,5 kr25,5 kr (29%)
23. apr. 202688 kr25,5 kr (41%)
28. mar. 202662,5 kr21,5 kr (52%)
20. mar. 202641 kr4 kr (9%)
19. mar. 202645 kr17,5 kr (28%)
12. mar. 202662,5 kr21,5 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret