Gå til hovedindhold

Bosch Group Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6)

Bosch GroupKaffeEAN: 4242003925980
Pris fra 290 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 290 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BRITA Vand filter
290 kr
Til butik
BRITA Vand filter billede

Produktinformation

BRITA TZ70063A - Vand filter - til kaffemaskine (pakke med 6)

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TZ70063A
EAN: 4242003925980
Varenr.: 1003227803
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens TZ70063A Vandfilter til espressomaskine - 6 stk.
322 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6)
-5%369 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6) billede

Produktinformation

BRITA TZ70063A - Vand filter - til kaffemaskine (pakke med 6)GenereltAntal pr. pakke: 6 (specifikationer er for enkelt genstande)Beregnet til: KaffemaskineProdukttype: Vand filter...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 0.61g
EAN: 4242003925980
Varenr.: 1853301
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6)
-5%389 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BRITA Vand filter
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK290 kr290 krKøb
2CS MEGASTORE DK322 kr361 krKøb
3Boligcenter DK369 kr369 krKøb
4Vivas DK389 kr458 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6)

PriceData har fulgt prisen på Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6) i 103 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 366 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 290 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 72 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Vandfilter til kaffemaskine - Siemens/Brita TZ70063A (pakke med 6) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026290 kr3 kr (1%)
27. maj 2026293 kr3 kr (1%)
26. maj 2026296 kr3 kr (1%)
25. maj 2026299 kr3 kr (1%)
24. maj 2026302 kr3 kr (1%)
23. maj 2026305 kr16 kr (6%)
22. maj 2026289 kr3 kr (1%)
21. maj 2026292 kr3 kr (1%)
20. maj 2026295 kr3 kr (1%)
19. maj 2026298 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret