Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16

EL-GrossistenSanitetEAN: 4024074923610
Pris fra 38 krtil 57,85 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19,85 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 25. maj

Sammenlign priser på Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vaillant stik bruges til varmepumpe X1. Grøn
38 kr
Til butik
Vaillant stik bruges til varmepumpe X1. Grøn billede

Produktinformation

Grønt stik til X16 på print

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 4024074923610
Varenr.: 3045356
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16
53 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VAILLANT stik t/X16 plast grøn
57,85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk38 kr38 krKøb
2CS MEGASTORE DK53 kr92 krKøb
3EL-GROSSISTEN57,85 kr57,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16

PriceData har fulgt prisen på Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Vaillant stik t/X16 grøn - bruges til varmepumpe X16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202638 kr1 kr (3%)
28. maj 202639 kr2 kr (5%)
25. maj 202637 kr3,5 kr (9%)
24. maj 202640,5 kr2,5 kr (7%)
23. maj 202638 kr1 kr (3%)
20. maj 202637 kr1 kr (3%)
19. maj 202638 kr1 kr (3%)
10. maj 202637 kr1 kr (3%)
6. maj 202638 kr2,5 kr (6%)
5. maj 202640,5 kr2,5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret