Gå til hovedindhold

V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED

V-TacEnkeltfarvet LED strips 24V COBEAN: 3800170211247

Sammenlign priser på V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 10W/m Rav farve COB-LED strip - 24V DC, IP67, 320 LED pr. meter, COB LED
229 kr
Til butik
5m 10W/m Rav farve COB-LED strip - 24V DC, IP67, 320 LED pr. meter, COB LED billede

Produktinformation

Denne COB LED strip giver et jævnt og uafbrudt lys uden synlige mellemrum, takket være de 320 LED&aposer pr. meter. LED strippen giver et flot ravfarvet lys, som er ideel til både dekorativ og praktisk belysning. Fleksibel tilpasning: Kan klippes hver 6,3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 3800170211247
Varenr.: 20099
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED
229 kr
Til butik
V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED billede

Produktinformation

Enkeltravet ravfarvet COB LED-stripe med IP67 beskyttelse og imponerende 320 LEDer per meter. Den unikke COB LED-teknologi skaber en jævn og kontinuerlig lyseffekt uden synlige afstande mellem dioderne. Stripen kan let klippes af i passende længder, cirka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Tilbehør
EAN: 3800170211247
Varenr.: 15841118224719

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk229 kr229 krKøb
2EL-GROSSISTEN229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED

PriceData har fulgt prisen på V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED i 103 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for V-Tac Rav farve 10W/m COB-LED strip - 5m, IP67, 320 LED pr. meter, 24V, COB LED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar. 2026229 kr33 kr (17%)
20. feb. 2026196 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret