Gå til hovedindhold

V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs

V-TacComputer – strømforsyningerEAN: 3800157635233
Pris fra 169 krtil 251 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (33% besparelse)

Sammenlign priser på V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
150W / 24V DC strømforsyning - 6.5A, IP20 indendørs
169 kr
Til butik
150W / 24V DC strømforsyning - 6.5A, IP20 indendørs billede

Produktinformation

150W strømforsyning til LED-installationer Denne 150W strømforsyning fra V-Tac er udviklet til drift af 24V DC LED-belysning i indendørs miljøer. Enheden konverterer 230V AC til 24V DC og er konstrueret i et kompakt metalchassis med målene 32 x 62 x 200 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: 24V strømforsyninger
EAN: 3800157635233
Varenr.: 2968
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
150W / 24V DC strømforsyning - 6.5A, IP20 indendørs
169 kr
Til butik
150W / 24V DC strømforsyning - 6.5A, IP20 indendørs billede

Produktinformation

150W strømforsyning fra V-Tac. Input: 230V. Output: 24V DC. Sikret mod kortslutning og overbelastning. Strømforsyningen er udviklet til brug med LED, ved anden brug kan funktionaliteten ikke garanteres. Pålidelig 150W strømforsyning til LED-belysnin

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: 24V strømforsyninger
EAN: 3800157635233
Varenr.: 2968
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs
175 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
150W Maitinimo šaltinis 24V V-TAC, IP20, 6.5A
251 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store169 kr169 krKøb
2DetLED.dk169 kr169 krKøb
3WATTOO.DK175 kr175 krKøb
4CS MEGASTORE DK251 kr290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs

PriceData har fulgt prisen på V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs i 105 dage. Den nuværende pris er 169 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for V-Tac 150W strmforsyning - 24V DC, 6,5A, IP20 indendrs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret