Gå til hovedindhold

V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter)

V-TacRGB+W LED strips 12VEAN: 3800157676359

Sammenlign priser på V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
5m 10,8W/m RGB+WW LED strip - 60 LED pr. meter
195 kr
Til butik
5m 10,8W/m RGB+WW LED strip - 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

5m 10,8W/m RGB+WW LED-strip til indendørs belysning Denne 5 meter lange RGB+WW LED-strip giver dig mulighed for at kombinere dynamiske farveskift med en fast varm hvid farvetemperatur på 3000K. Produktet er velegnet til montering i værkstedet eller hobbyr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: RGB+W LED strips 12V
EAN: 3800157676359
Varenr.: 2475
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter)
195 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 10,8W/m RGB+WW LED strip - 60 LED pr. meter
195 kr
Til butik
5m 10,8W/m RGB+WW LED strip - 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

Pris for 5 meter. RGB+WW LED strip med mulighed for RGB farveskift og varm hvid (3000K). Bredde: 10mm. Der er tape på bagsiden af strippen, så den nemt kan fastgøres på vandrette flader. Limen bør suppleres,hvis strippen skal anvendes på porøse, ujæ

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: RGB+W LED strips 12V
EAN: 3800157676359
Varenr.: 2475

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store195 kr195 krKøb
2WATTOO.DK195 kr195 krKøb
3DetLED.dk195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter)

PriceData har fulgt prisen på V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter) i 74 dage. Den nuværende pris er 195 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for V-Tac 12V RGB+W (3000K) LED-strips - 54W, 5 meter (900lm/10,8W/60 LED pr. meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar. 2026195 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret