Gå til hovedindhold

Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm)

StanleyVærktøj – tilbehørEAN: 3253561792137
Pris fra 397 krtil 689 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 292 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 397 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley Black & Decker Værktøjstaske
397 kr
Til butik
Stanley Black & Decker Værktøjstaske billede

Produktinformation

Stanley Black & Decker - Værktøjstaske - Fatmax - Rustfrit Stål - Høj Kvalitet - Holdbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1-79-213
EAN: 3253561792137
Varenr.: 991959675
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley fatmax værktøjstaske stof med klap 50 cm
421 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley Fatmax® værktøjstaske m. metalgreb og låg - 50cm
422 kr
Til butik
Stanley Fatmax® værktøjstaske m. metalgreb og låg - 50cm billede

Produktinformation

Stanley Fatmax værktøjskasse er fremstillet af ballistisk nylon, hvilket gør at den er ekstrem slidstærk. Værktøjskasse med mange lommer Værktøjskassen har mange udvendige og indvendige lommer, som kan bruges til opbevaring og sortering af dit værktøj, sa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Værktøjsopbevaring
Farve: black/yellow
Størrelse: 50 cm
EAN: 3253561792137
Varenr.: 881711215
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Stanley værktøjstaske, Fatmax 20, m/låg
449 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley FATMAX® 50cm værktøjstaske - med klap
449 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stanley FATMAX® værktøjstaske med klap, 50 cm
505 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FM VÆRKTØJSTASKE STOF MED KLAP 50CM
649,58 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm)
-1%669 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm)
-1%689 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK397 kr397 krKøb
2Proshop DK421 kr460 krKøb
3LavprisVærktøj422 kr422 krKøb
4CompletVVS449 kr449 krKøb
5LavprisVVS449 kr449 krKøb
6BilligVVS DK505 kr505 krKøb
7EL-GROSSISTEN649,58 kr649,58 krKøb
8Boligcenter DK669 kr669 krKøb
9Vivas DK689 kr778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm)

PriceData har fulgt prisen på Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 391 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 426 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 397 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Værktøjstaske med åbent rum STANLEY FatMax - nylon/plast, sort/grå (49 × 28 × 31 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026397 kr25 kr (6%)
24. maj 2026422 kr1 kr (0%)
23. maj 2026421 kr1 kr (0%)
9. maj 2026422 kr4 kr (1%)
8. maj 2026426 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026422 kr12 kr (3%)
10. apr. 2026410 kr2 kr (0%)
1. mar. 2026408 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026407 kr1 kr (0%)
16. feb. 2026406 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret