Gå til hovedindhold

Boligcenter Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm

Pris fra 429 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægskab Vægmonteret Sort eg 100 x 36.5 x 35 cm Konstrueret træ
-32%429 kr
Før 628 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægskab Vægmonteret Sort eg 100 x 36.5 x 35 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det væghængte skab i konstrueret træ er et super valg for dem, der vil organisere deres rum med stil. Denne rektangulære vægmonterede løsning fungerer godt i stuer, soveværelser og gange. Med sit rustikke look viser skabet naturlig charme og passer godt ind i ethvert hjem. Det sparer gulvplads med sit smarte design og tilføjer lidt elegance, der kombinerer funktionalitet med flot udseende. Konstruktion i konstrueret træ: Lavet af konstrueret træ, så det er stærkt og holdbart. Det betyder, at det holder i lang tid, og den grove tekstur ser fed ud og føles godt. Her får du balance mellem funktionalitet og stil.Vægmonteret design: Du kan let hænge dette skab op, hvilket udnytter den lodrette plads smart og frigiver gulvplads til andre ting. Ideelt til små rum, hvor pladsen skal bruges klogt. Plus, det gør rengøringen under skabet nemmere.Hængslede døre: De robuste hængslede døre lavet af konstrueret træ åbner nemt, så du hurtigt kan komme til dine ting. De holder alt pænt gemt væk, så du får et ryddeligt look i rummet.D-greb: Let tilgængelige D-greb gør det til en leg at åbne og lukke skabet. De guldfarvede håndtag giver ikke kun et godt greb, men tilføjer også lidt elegance til designet.Nem vedligeholdelse: At samle skabet er let, du skal bare bruge en skruetrækker og en boremaskine efter instruktionerne. Så kan du hurtigt nyde din nye opbevaringsløsning uden besvær. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 100 x 36.5 x 35 CM (L x B x H)Forsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Vægskab...

Produktspecifikationer

Kategori: Opbevaringsskabe
Vægt: 16.75g
EAN: 8721288762924
Varenr.: 1742868
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vægskab Vægmonteret Sort eg 100 x 36.5 x 35 cm Konstrueret træ
-31%450 kr
Før 648 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægskab Vægmonteret Sort eg 100 x 36.5 x 35 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Opbevaringsskabe
Størrelse: 100 x 36.5 x 35 cm
Vægt: 16.75g
EAN: 8721288762924
Varenr.: 1742868
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægskab Vægmonteret Sort eg 100 x 36.5 x 35 cm Konstrueret træ
-31%450 kr
Før 648 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægskab Vægmonteret Sort eg 100 x 36.5 x 35 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Opbevaringsskabe
Størrelse: 100 x 36.5 x 35 cm
Vægt: 16.75g
EAN: 8721288762924
Varenr.: 1742868
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK429 kr429 krKøb
2Livera DK450 kr519 krKøb
3Vivas DK450 kr519 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm

PriceData har fulgt prisen på Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 444 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Vægskab 60X36,5X35 Cm Konstrueret Træ - Sort eg / 100 x 36.5 x 35 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026429 kr60 kr (12%)
4. feb. 2026489 kr80 kr (20%)
2. feb. 2026409 kr80 kr (16%)
1. feb. 2026489 kr80 kr (20%)
31. jan. 2026409 kr80 kr (16%)
29. jan. 2026489 kr80 kr (20%)
28. jan. 2026409 kr23 kr (5%)
22. jan. 2026432 kr23 kr (6%)
20. jan. 2026409 kr80 kr (16%)
19. jan. 2026489 kr57 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret