Gå til hovedindhold

Actona Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål

ActonaVæghylder og smalle hylderEAN: 5713941154774
Pris fra 654 krtil 1.097 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 443 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 609 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Seaford væghylde naturlig MDF 77 cm
-27%654 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Seaford væghylde naturlig  MDF 77 cm billede

Produktinformation

Seaford væghylde oktagonform, hylder 3 stk, melamin mat vild eg, stel metal pulverlakeret ru, mat sort, L:77 B:20 H:77 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Opbevaring
Vægt: 8g
Artikel nr.: 89668
EAN: 5713941154774
Varenr.: 36996
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Seaford væghylde naturlig MDF 77 cm
-27%654 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål
669 kr
Til butik
Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål billede

Produktinformation

Signature præsenterer en stilfuld tilføjelse til serien Alira med Alira væghylden i en moderne og funktionel indretning. Denne væghylde bærer præg af en elegant kombination af materialer og farver, som gør den til et markant indslag i ethvert rum. Med sin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Hylder
Farve: Mat vild eg
EAN: 5713941154774
Varenr.: 2249036
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Seaford væghylde 4 hylder natur
1.097 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK654 kr654 krKøb
2Biva DK654 kr654 krKøb
3Likehome.dk669 kr669 krKøb
4ebuy24 DK1.097 kr1.146 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål

PriceData har fulgt prisen på Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 609 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 741 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 644 kr.

Den nuværende pris på 654 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Væghylde Signature Alira med 4 asymmetriske hylder i mat vild eg og sort stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026654 kr25 kr (4%)
15. apr. 2026629 kr20 kr (3%)
8. apr. 2026609 kr45 kr (7%)
7. apr. 2026654 kr45 kr (7%)
29. mar. 2026609 kr45 kr (7%)
28. mar. 2026654 kr45 kr (7%)
23. mar. 2026609 kr45 kr (7%)
22. mar. 2026654 kr35 kr (6%)
19. mar. 2026619 kr35 kr (5%)
18. mar. 2026654 kr35 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret