Gå til hovedindhold

Boligcenter Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm

BoligcenterBordeEAN: 8721158412546
Pris fra 519 krtil 699 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Væghængt tv-skab 60x30x19 cm massivt ru mangotræ
-21%519 kr
Før 654 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghængt tv-skab 60x30x19 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Dette væghængte tv-møbel er den perfekte løsning til din bolig, så du kan udnytte pladsen optimalt og holde gulvet ryddeligt. Robust og stabilt materiale: Massivt mangotræ er et robust og tropisk hårdttræ, der skaber møbler med enestående holdbarhed og styrke. De smukke åremønstre gør hvert møbel helt unikt.God opbevaringsplads: Dette tv-skab giver rigelig med plads til at holde dine ugeblade, bøger, dvd'er og multimedieapparater pænt organiseret og inden for rækkevidde.Pladsbesparende: Det tv-skab kan vægmonteres for at give ekstra opbevaringsplads. Du kan dermed maksimere gulvpladsen og holde området ryddet.Nem vedligeholdelse: Det vægmonterede skab er nemt at rengøre med en fugtig klud og kræver mindre vedligeholdelse. Materiale: Massivt og ru mangotræMål: 60 x 60 x 19 cm (B x D x H)Maks. vægtkapacitet (i alt): 60 kgMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 7.45g
EAN: 8721158412546
Varenr.: 1451598
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Væghængt tv-skab 60x30x19 cm massivt ru mangotræ
-20%539 kr
Før 674 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghængt tv-skab 60x30x19 cm massivt ru mangotræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Materiale: Massivt ru mangotræ
Vægt: 7.45g
EAN: 8721158412546
Varenr.: 1451598
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm
-26%699 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Optimér din stue med vores elegante væghængte tv-skab i massivt genbrugstræ, som forener bæredygtig indretning med praktisk opbevaring. Dette pladsbesparende møbel giver dig mulighed for at udnytte vægpladsen optimalt, mens gulvarealet holdes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Medieopbevaring
Størrelse: 60 x 30 x 19 cm
EAN: 8721158412546
Varenr.: 56906850861405

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK519 kr519 krKøb
2Livera DK539 kr608 krKøb
3BoligRetning699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm

PriceData har fulgt prisen på Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm i 45 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 459 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - 1 / Massivt ru mangotræ / 60 x 30 x 19 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026519 kr120 kr (30%)
20. apr. 2026399 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret