Gå til hovedindhold

Karcher Våd- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 CAR 1000 W, pose

KarcherVand- og støvsugereEAN: 4054278874661
Pris fra 765 krtil 999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 673 kr 22. mar.

Sammenlign priser på VÃ¥d- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 CAR 1000 W, pose og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 765 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Støvsuger WD 3 V-17/6/20 CAR
765 kr
Til butik
Kärcher Støvsuger WD 3 V-17/6/20 CAR billede

Produktinformation

WD 3 V-17/6/20-våd- og tørstøvsugeren til bilrensning er ekstremt kraftfuld, energieffektiv og kompakt - den bruger kun 1000 W energi. Apparatet imponerer med et bilmundstykke, et ekstra langt slidsmundstykke og en sugebørste med bløde og hårde børster. Uanset om det drejer sig om følsomme overflader som instrumentpanelet, stærkt forurenede områder som fodrummet, store områder som bagagerummet eller smalle mellemrum mellem sæderne: Med specielle børster og mundstykker er det nemt at rengøre alle dele af køretøjet uden problemer. . Det aftagelige håndtag gør det muligt at tilslutte børster og dyser direkte til sugeslangen, hvilket gør det nemt at arbejde på trange steder. Integreret robust og slagfast 17 l plastbeholder i 17 l, 6 m ledning og 2 m sugeslange med aftageligt håndtag, Clips gulvmundstykke, slidsmundstykke, kassettefilter og flico-filterpose. Kassettefilteret i ét stykke gør det muligt at suge tørt og vådt snavs, en praktisk blæsefunktion, et Pull & Push-låsesystem til nem åbning og lukning af beholderen og et ergonomisk formet bærehåndtag.

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Stoevsuger
Artikel nr.: 1.628-115.0
EAN: 4054278874661
Varenr.: 3082754
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher WD 3 V-17/6/20 Car Støvsuger Gul
771 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Våd- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 Car - gul
-6%899 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Våd- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 Car - gul billede

Produktinformation

Kärcher WD 3 V-17/6/20 Car - Støvsuger - beholder - pose - gulVåd- og tørstøvsugeren WD 3 V-17/6/20 Car er super kraftfuld, energieffektiv og kompakt. Maskinen imponerer med en bildyse, ekstralangt fugemundstykke og sugebørste med bløde og hårde børstehår.GenereltFarve: GulFiltertype: PatronfilterProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: Tør, vådRensertype: BeholderSærlige egenskaber: Integreret tilbehørsopbevaring, blæserfunktionSlangediameter: 35 mmSlangelængde: 2 mStøvopsamling: PoseStøvsugertype: Generel brugTank Kapacitet: 17 literTankmateriale: PlastikDiverseInkluderet tilbehør: Fleksibel slange (2 m) | 2 x forlængelsesslange (35 mm x 0,5 m) | Uldfilterpose | 4 x hjulSlangemateriale: PlasticKraftHovedspænding: 220 - 240 V / 50 - 60 HzLedningslængde: 6 mLedningsopbevaringstype: LedningsomviklingStrømforbrug: 1000 WStrømtype: ElnetMål og vægtBredde: 32.8 cmDybde: 34.9 cmHøjde: 49.2 cmVægt: 4.6 kgMål & vægt (forsendelse)Vægt (forsendelse): 7 kgProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Gulvstøvsugere
Vægt: 6.93g
EAN: 4054278874661
Varenr.: 1971966
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Våd- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 Car - gul
-6%919 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher WD 3 V-17/6/20 Car Støvsuger Gul
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Våd- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 CAR 1000 W, pose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VÃ¥d- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 CAR 1000 W, pose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK765 kr804 krKøb
2CompuMail DK771 kr771 krKøb
3Boligcenter DK899 kr899 krKøb
4Vivas DK919 kr988 krKøb
5Ultrashop999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Våd- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 CAR 1000 W, pose

PriceData har fulgt prisen på VÃ¥d- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 CAR 1000 W, pose i 183 dage. Laveste pris i perioden er 657 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 705 kr.

Den nuværende pris på 765 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for VÃ¥d- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 CAR 1000 W, pose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for VÃ¥d- og tørstøvsuger Kärcher WD 3 V-17/6/20 CAR 1000 W, pose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026765 kr6 kr (1%)
28. maj 2026759 kr25 kr (3%)
27. maj 2026734 kr38 kr (5%)
25. maj 2026696 kr12 kr (2%)
23. maj 2026684 kr12 kr (2%)
22. maj 2026696 kr24 kr (3%)
21. maj 2026720 kr38 kr (6%)
20. maj 2026682 kr6 kr (1%)
19. maj 2026688 kr24 kr (3%)
18. maj 2026712 kr32 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret