Gå til hovedindhold

U.S. Polo Assn. UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS

U.S. Polo Assn.OvertøjEAN: 5715524763144
-20%Pris: 480 kr
1 forhandler
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 480 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til U.S. Polo Assn.
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS
-20%480 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS billede

Produktinformation

Mandy er en feminin, vatteret vest med klassisk quiltet design og elegante detaljer. Vesten er kantet med blød fløjl og lukkes med trykknapper foran. Den har en dekorativ krave i kontrastmateriale og diskret broderet logo på brystet, som fuldender det sof...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overtøj
EAN: 5715524763144
Varenr.: 56517723390287

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1U.S. Polo Assn.480 kr480 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS

PriceData har fulgt prisen på UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS i 45 dage. Den nuværende pris er 480 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for UWMandy vest - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026480 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret