Gå til hovedindhold

U.S. Polo Assn. UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S

U.S. Polo Assn.OvertøjEAN: 5715524448447
-20%Pris: 800 kr
1 forhandler
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 500 kr 19. apr.

Sammenlign priser på UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 800 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til U.S. Polo Assn.
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S
-20%800 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S billede

Produktinformation

Gisla er en varm og praktisk vinterjakke med et langt, quiltet design. Den har en justerbar hætte, rummelige sidelommer og en funktionel tovejslynlås, som gør det nemt at justere pasformen, når du er på farten. Det quiltede look giver et klassisk udtryk,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overtøj
EAN: 5715524448447
Varenr.: 55646987321679

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1U.S. Polo Assn.800 kr800 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S

PriceData har fulgt prisen på UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S i 180 dage. Laveste pris i perioden er 500 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 740 kr.

Den nuværende pris på 800 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for UWGisla Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026800 kr300 kr (60%)
19. apr. 2026500 kr300 kr (38%)
4. feb. 2026800 kr200 kr (33%)
27. dec. 2025600 kr399 kr (40%)
4. dec. 2025999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret