Gå til hovedindhold

U.S. Polo Assn. UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS

U.S. Polo Assn.OvertøjEAN: 5715524073090
-20%Pris: 640 kr
1 forhandler
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 400 kr 19. apr.

Sammenlign priser på UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 640 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til U.S. Polo Assn.
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS
-20%640 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS billede

Produktinformation

Gigi er en moderne, kort foret vinterjakke, der kombinerer stil og funktionalitet. Overfladen er behandlet med Bionic Finish ECO-imprægnering, hvilket gør jakken vand- og smudsafvisende ideel til al slags vejr. Jakken har en rummelig, justerbar hætte med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overtøj
EAN: 5715524073090
Varenr.: 49577572172111

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1U.S. Polo Assn.640 kr640 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS

PriceData har fulgt prisen på UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS i 180 dage. Laveste pris i perioden er 400 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 640 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for UWGigi Winter Jacket - U.S. Polo Assn - Kvinder - XS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026640 kr240 kr (60%)
19. apr. 2026400 kr240 kr (38%)
4. feb. 2026640 kr80 kr (14%)
27. dec. 2025560 kr239 kr (30%)
4. dec. 2025799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret