Gå til hovedindhold

U.S. Polo Assn. UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S

U.S. Polo Assn.TopEAN: 5715879204996
Pris: 349 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til U.S. Polo Assn.
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S
349 kr
Til butik
UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S billede

Produktinformation

Casandra er en fin basis top med stræk, som enhver kvinde bør have I garderoben. Den er rigtig alsidig og kan bruges hele året rundt. Casandra har en bred 9x1 rib, hvilket giver den et sofistikeret look. Casandra har vores logo broderet I farver på bryste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Top
EAN: 5715879204996
Varenr.: 56819430654287

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1U.S. Polo Assn.349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S

PriceData har fulgt prisen på UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S i 119 dage. Den nuværende pris er 349 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for UWCasandra 2-Pack Top - U.S. Polo Assn - Kvinder - S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. feb. 2026349 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret