Gå til hovedindhold

Boligcenter Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal

BoligcenterMarkiserEAN: 8721158816122
Pris fra 2.499 krtil 3.599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.100 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-23%2.499 kr
Før 3.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Den Udtækkelige Markise er den perfekte kombination af stil og funktion, lige det, du har brug for, hvis du søger en fleksibel skygge. Dens slanke, moderne design passer ind overalt, uanset om du har en lille have eller en stor terrasse. Det handler om rene linjer og minimalistisk stil, mens de klare gule og orange striber tilføjer lidt glæde til dit udendørs rum og hjælper dig med at styre sollyset på varme sommerdage. Stof og Metal Kombi Denne udtrækkelige markise bruger kvalitetsstof og robust metal til langvarig brug. Stoffet beskytter mod UV-stråler, mens metalrammen holder den stabil, så den ser godt ud og fungerer i lang tid.Alsidige Funktioner En vigtig funktion er dens udtrækkelige system, der lader dig bestemme, hvor meget skygge du vil have. Den passer perfekt til dit udendørs område og giver dig frihed uden at gå på kompromis med stilen.Design Højdepunkter Med sine udtrækkelige elementer kan du få den rette mængde sollys eller skygge, når du ønsker det. Den glatte overflade og stribede design ser ikke kun godt ud, men gør også denne markise til et must-have til moderne udendørs settinger.Perfekte Brug Fantastisk til haver og terrasser, denne markise er et super supplement for alle, der ønsker en stilfuld og praktisk måde at nyde livet udenfor. Den er fleksibel nok til at klare næsten alt slags vejr.Nem Vedligeholdelse Hold din markise i god stand ved at bruge et cover, når den ikke er i brug. Det er en lille indsats for at holde dens lyse farver og robuste design friskt i mange sæsoner fremover. Farve: Gul og orangeMateriale: Stof og metalSamlede dimensioner: 500 x 300 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle tr...

Produktspecifikationer

Kategori: Markiser
Vægt: 25.12g
EAN: 8721158816122
Varenr.: 1624520
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-23%2.519 kr
Før 3.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Den Udtækkelige Markise er den perfekte kombination af stil og funktion, lige det, du har brug for, hvis du søger en fleksibel skygge. Dens slanke, moderne design passer ind overalt, uanset om du har en lille have eller en stor terrasse. Det handler om rene linjer og minimalistisk stil, mens de klare gule og orange striber tilføjer lidt glæde til dit udendørs rum og hjælper dig med at styre sollyset på varme sommerdage. Stof og Metal Kombi Denne udtrækkelige markise bruger kvalitetsstof og robust metal til langvarig brug. Stoffet beskytter mod UV-stråler, mens metalrammen holder den stabil, så den ser godt ud og fungerer i lang tid.Alsidige Funktioner En vigtig funktion er dens udtrækkelige system, der lader dig bestemme, hvor meget skygge du vil have. Den passer perfekt til dit udendørs område og giver dig frihed uden at gå på kompromis med stilen.Design Højdepunkter Med sine udtrækkelige elementer kan du få den rette mængde sollys eller skygge, når du ønsker det. Den glatte overflade og stribede design ser ikke kun godt ud, men gør også denne markise til et must-have til moderne udendørs settinger.Perfekte Brug Fantastisk til haver og terrasser, denne markise er et super supplement for alle, der ønsker en stilfuld og praktisk måde at nyde livet udenfor. Den er fleksibel nok til at klare næsten alt slags vejr.Nem Vedligeholdelse Hold din markise i god stand ved at bruge et cover, når den ikke er i brug. Det er en lille indsats for at holde dens lyse farver og robuste design friskt i mange sæsoner fremover. Farve: Gul og orangeMateriale: Stof og metalSamlede dimensioner: 500 x 300 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle trin i monteringen, alle bolte er fastgjort, og produktet er fastgjort til væggen! Advarsel! Vær forsigtig, når du løsner armene, da de er under spænding! En pludselig frigørelse af armen på en foldemarkise kan forårsage skader. Advarsel: Operatørens anvisninger skal læses før brug af produktet. Advarsel: Anvendelse i frostvejr kan beskadige produktet. Til udendørs brug på bygninger og andre konstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 500 x 300 cm
Vægt: 25.12g
EAN: 8721158816122
Varenr.: 1624520
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-23%2.519 kr
Før 3.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 500 x 300 cm
Vægt: 25.12g
EAN: 8721158816122
Varenr.: 1624520
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal
3.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
2Livera DK2.519 kr2.588 krKøb
3Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
4BoligRetning3.599 kr3.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal

PriceData har fulgt prisen på Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.745 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.499 kr1.100 kr (31%)
11. maj 20263.599 kr50 kr (1%)
5. maj 20263.549 kr940 kr (36%)
4. feb. 20262.609 kr10 kr (0%)
2. feb. 20262.599 kr10 kr (0%)
1. feb. 20262.609 kr10 kr (0%)
31. jan. 20262.599 kr10 kr (0%)
29. jan. 20262.609 kr10 kr (0%)
28. jan. 20262.599 kr10 kr (0%)
22. jan. 20262.609 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret