Gå til hovedindhold

Boligcenter Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal

BoligcenterMarkiserEAN: 8721158816115
Pris fra 2.699 krtil 3.949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.250 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-38%2.699 kr
Før 4.382 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Den automatiske udtrækkelige markise handler om at blande moderne stil med praktisk nytte til dit udendørsrum. Dens rektangulære form og glatte finish gør, at den ser super godt ud i haver og på terrasser, og giver dig både læ og god stil. Med enkle linjer og uden unødige detaljer henvender denne markise sig til dem, der vil have en simpel men funktionel dekoration udendørs. Vibrante Farver: Stoffet har en lys blanding af gule og orange nuancer, som tilføjer et muntert præg til din have eller terrasse. Striberne får virkelig den livlige stil til at træde frem!Udtækkeligt System: Takket være den smarte udtrækningsmekanisme kan du nemt justere for skygge, når du ønsker det. Det skaber en afslappet udendørs stemning uden at gå på kompromis med udseendet.Robust Konstruktion: Lavet af stærkt metal og højkvalitetsstof, kan denne markise klare vind og sol i lang tid. Den stærke ramme sikrer stabilitet og pålidelighed, så du kan nyde dit udendørsområde sæson efter sæson.Forenklet Pleje: Det er nemt at holde markisen pæn med enkle plejeanvisninger, så de klare farver og beskyttelse forbliver intakt. Det er bedst at dække den, når den ikke er i brug for at undgå vejrpåvirkninger. Farve: Gul og orangeMateriale: Stof og metalSamlede dimensioner: 500 x 300 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Dette apparat kan bruges af børn fra 8 år og opefter samt af personer med nedsatte fysiske, sensoriske eller mentale evner eller manglende erfaring og viden, hvis de er under opsyn eller er blevet instrueret i brugen af apparatet på en sikker måde, og de forstår de involverede farer. Børn må ikke lege med apparatet. Rengøring og vedligeholdelse må kun udføres af børn uden opsyn. Hvis forsyningsledningen er beskadiget, skal den udskiftes af producenten, dennes serviceagent elle...

Produktspecifikationer

Kategori: Markiser
Vægt: 28.36g
EAN: 8721158816115
Varenr.: 1624519
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-38%2.720 kr
Før 4.402 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Den automatiske udtrækkelige markise handler om at blande moderne stil med praktisk nytte til dit udendørsrum. Dens rektangulære form og glatte finish gør, at den ser super godt ud i haver og på terrasser, og giver dig både læ og god stil. Med enkle linjer og uden unødige detaljer henvender denne markise sig til dem, der vil have en simpel men funktionel dekoration udendørs. Vibrante Farver: Stoffet har en lys blanding af gule og orange nuancer, som tilføjer et muntert præg til din have eller terrasse. Striberne får virkelig den livlige stil til at træde frem!Udtækkeligt System: Takket være den smarte udtrækningsmekanisme kan du nemt justere for skygge, når du ønsker det. Det skaber en afslappet udendørs stemning uden at gå på kompromis med udseendet.Robust Konstruktion: Lavet af stærkt metal og højkvalitetsstof, kan denne markise klare vind og sol i lang tid. Den stærke ramme sikrer stabilitet og pålidelighed, så du kan nyde dit udendørsområde sæson efter sæson.Forenklet Pleje: Det er nemt at holde markisen pæn med enkle plejeanvisninger, så de klare farver og beskyttelse forbliver intakt. Det er bedst at dække den, når den ikke er i brug for at undgå vejrpåvirkninger. Farve: Gul og orangeMateriale: Stof og metalSamlede dimensioner: 500 x 300 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Dette apparat kan bruges af børn fra 8 år og opefter samt af personer med nedsatte fysiske, sensoriske eller mentale evner eller manglende erfaring og viden, hvis de er under opsyn eller er blevet instrueret i brugen af apparatet på en sikker måde, og de forstår de involverede farer. Børn må ikke lege med apparatet. Rengøring og vedligeholdelse må kun udføres af børn uden opsyn. Hvis forsyningsledningen er beskadiget, skal den udskiftes af producenten, dennes serviceagent eller lignende kvalificerede personer for at undgå farer. ADVARSEL: Vigtige sikkerhedsinstruktioner. Det er vigtigt at overholde disse sikkerhedsinstruktioner af sikkerhedsmæssige årsager. Gem disse instruktioner. ADVARSEL: Vigtige sikkerhedsinstruktioner. Følg alle instruktioner, da forkert installation kan medføre alvorlige skade eller død. Lad ikke børn lege med kontrolenheden. Hold fjernbetjeningen væk fra børn. Markisen må ikke bruges under vedligeholdelse såsom vinduespudsning, der bliver udført i nærheden. Bevægelige dele i drevet skal installeres højere end 2,5 m over jorden eller andre niveauer, der kan give adgang. Før drevet installeres skal unødvendige ledninger og snore fjernes og udstyr skal frakobles, hvis det ikke er nødvendigt for brugen. Aktiveringselementet af en forspændt afbryder skal placeres inden for direkte syn af den drevne del, men væk fra bevægelige dele. Det skal monteres i en højde på minimum 1,5 m.Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle trin i monteringen, alle bolte er fastgjort, og produktet er fastgjort til væggen! Advarsel! Vær forsigtig, når du løsner armene, da de er under spænding! En pludselig frigørelse af armen på en foldemarkise kan forårsage skader. Advarsel: Operatørens anvisninger skal læses før brug af produktet. Advarsel: Anvendelse i frostvejr kan beskadige produktet. Til udendørs brug på bygninger og andre konstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 500 x 300 cm
Vægt: 28.36g
EAN: 8721158816115
Varenr.: 1624519
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-38%2.720 kr
Før 4.402 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 500 x 300 cm
Vægt: 28.36g
EAN: 8721158816115
Varenr.: 1624519
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal
3.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
2Livera DK2.720 kr2.789 krKøb
3Vivas DK2.720 kr2.789 krKøb
4BoligRetning3.949 kr3.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal

PriceData har fulgt prisen på Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 4.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.499 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.699 kr1.250 kr (32%)
20. maj 20263.949 kr200 kr (5%)
18. maj 20264.149 kr150 kr (4%)
17. maj 20263.999 kr150 kr (4%)
14. maj 20264.149 kr150 kr (4%)
5. maj 20263.999 kr690 kr (21%)
4. feb. 20263.309 kr10 kr (0%)
2. feb. 20263.299 kr10 kr (0%)
1. feb. 20263.309 kr10 kr (0%)
31. jan. 20263.299 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret