Gå til hovedindhold

Boligcenter Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal

BoligcenterMarkiserEAN: 8721158816108
Pris fra 2.599 krtil 3.649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.050 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.499 kr 30. maj

Sammenlign priser på Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-20%2.599 kr
Før 3.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Den manuelle sammenrullelige markise tager dine udendørs områder til nye højder, perfekt til at slappe af eller holde fest med vennerne. Med sit slanke design giver den en cool vibe, der passer til enhver terrasse eller have. Den dækker et stort område på 500 x 300 cm og kombinerer stil og funktion, mens den tilbyder masser af skygge, når solen steger. Dens friske gule og orange striber giver et festligt touch, hvilket gør den perfekt til udendørs fester eller dovne eftermiddage. Materialer: Lavet af kvalitetsstof og metal, denne markise er bygget til at holde. Stoffet giver stærk UV-beskyttelse, så du er dækket mod solen, mens metallet giver solid støtte og stabilitet. Begge materialer ser flotte ud sammen i de lyse farver, hvilket giver et godt look til dit udendørs område.Inkluderede komponenter: Markisen kommer med alt, hvad du behøver for at installere den, og det gør det super nemt at sætte op. Den sammenrullelige mekanisme lader dig justere skyggen nemt, så du kan vælge, hvor meget dækning du vil have. Det gør det enkelt at tilpasse markisen til dine behov, om du vil have fuld skygge eller bare lidt.Funktioner/Design: Den sammenrullelige funktion er kernen i designet, da den gør det let at justere skygge. Designet er moderne med rene linjer og uden bøvl, og det passer perfekt ind i nutidige udendørs rum. Denne funktion øger bekvemmeligheden, så du nemt kan styre, hvor meget sollys du får.Anbefalede anvendelser: Ideel til haver og terrasser, denne markise forbedrer udendørslivet med sin tilpasselige skygge. Perfekt til familiebarbeques eller stille aftener uden at bekymre sig om solen. Dens design passer godt ind i forskellige udendørs miljøer, så den er et værdifuldt supplement.Vedligeholdelse: Hold markisen i topform ved at bruge et cover, når den ikke er i brug for at beskytte den mod vejret. For at holde stoffet flot, følg nogle enkle plejeskridt, så den forbliver en cent...

Produktspecifikationer

Kategori: Markiser
Vægt: 25.12g
EAN: 8721158816108
Varenr.: 1624518
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-20%2.619 kr
Før 3.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Den manuelle sammenrullelige markise tager dine udendørs områder til nye højder, perfekt til at slappe af eller holde fest med vennerne. Med sit slanke design giver den en cool vibe, der passer til enhver terrasse eller have. Den dækker et stort område på 500 x 300 cm og kombinerer stil og funktion, mens den tilbyder masser af skygge, når solen steger. Dens friske gule og orange striber giver et festligt touch, hvilket gør den perfekt til udendørs fester eller dovne eftermiddage. Materialer: Lavet af kvalitetsstof og metal, denne markise er bygget til at holde. Stoffet giver stærk UV-beskyttelse, så du er dækket mod solen, mens metallet giver solid støtte og stabilitet. Begge materialer ser flotte ud sammen i de lyse farver, hvilket giver et godt look til dit udendørs område.Inkluderede komponenter: Markisen kommer med alt, hvad du behøver for at installere den, og det gør det super nemt at sætte op. Den sammenrullelige mekanisme lader dig justere skyggen nemt, så du kan vælge, hvor meget dækning du vil have. Det gør det enkelt at tilpasse markisen til dine behov, om du vil have fuld skygge eller bare lidt.Funktioner/Design: Den sammenrullelige funktion er kernen i designet, da den gør det let at justere skygge. Designet er moderne med rene linjer og uden bøvl, og det passer perfekt ind i nutidige udendørs rum. Denne funktion øger bekvemmeligheden, så du nemt kan styre, hvor meget sollys du får.Anbefalede anvendelser: Ideel til haver og terrasser, denne markise forbedrer udendørslivet med sin tilpasselige skygge. Perfekt til familiebarbeques eller stille aftener uden at bekymre sig om solen. Dens design passer godt ind i forskellige udendørs miljøer, så den er et værdifuldt supplement.Vedligeholdelse: Hold markisen i topform ved at bruge et cover, når den ikke er i brug for at beskytte den mod vejret. For at holde stoffet flot, følg nogle enkle plejeskridt, så den forbliver en central del af dit udendørs opholdsområde i mange år. Farve: Gul og orangeMateriale: Stof og metalSamlede dimensioner: 500 x 300 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle trin i monteringen, alle bolte er fastgjort, og produktet er fastgjort til væggen! Advarsel! Vær forsigtig, når du løsner armene, da de er under spænding! En pludselig frigørelse af armen på en foldemarkise kan forårsage skader. Advarsel: Operatørens anvisninger skal læses før brug af produktet. Advarsel: Anvendelse i frostvejr kan beskadige produktet. Til udendørs brug på bygninger og andre konstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 500 x 300 cm
Vægt: 25.12g
EAN: 8721158816108
Varenr.: 1624518
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal
-20%2.619 kr
Før 3.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Gul og orange 500 × 300 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 500 x 300 cm
Vægt: 25.12g
EAN: 8721158816108
Varenr.: 1624518
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal
3.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
2Livera DK2.619 kr2.688 krKøb
3Vivas DK2.619 kr2.688 krKøb
4BoligRetning3.649 kr3.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal

PriceData har fulgt prisen på Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.923 kr.

Den nuværende pris på 2.599 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Udtrækkelig Markise Gul Og Orange 500 × 300 Cm Stof Og Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.599 kr100 kr (4%)
30. maj 20262.499 kr1.150 kr (32%)
20. maj 20263.649 kr150 kr (4%)
18. maj 20263.799 kr150 kr (4%)
17. maj 20263.649 kr150 kr (4%)
14. maj 20263.799 kr150 kr (4%)
5. maj 20263.649 kr1.040 kr (40%)
4. feb. 20262.609 kr10 kr (0%)
2. feb. 20262.599 kr10 kr (0%)
1. feb. 20262.609 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret