Gå til hovedindhold

Boligcenter Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme

BoligcenterMarkiserEAN: 8721158804228
Pris fra 3.099 krtil 4.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.400 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3099 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Utrækkelig Markise Beige 300 x 250 cm Stof og Metal
-27%3.099 kr
Før 4.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Beige 300 x 250 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Denne udfoldelige markise kombinerer stil og praktiske funktioner, så den er et fedt valg til alle haver eller terrasser. Det moderne design med glatte linjer giver et klassisk og ubesværet look. Det bløde stof føles godt, og sammen med den solide metalramme forbedrer den din udendørs oplevelse, mens den holder dig komfortabel i sommervarmen. Uanset om du slapper af eller holder fest, byder denne markise på et iøjnefaldende design og topfunkcionalitet. Glatt Stofoverflade: Stoffet er super glat og ser flot ud, uden irriterende friktion. Det er holdbart og tilføjer elegance til din terrasse eller have. Plus, det slider ikke hurtigt i solen, så det holder sig pænt hele sommeren.Effektiv Udfoldelig Mekanisme: Med det udfoldelige design kan du nemt tilpasse markisen til den rigtige længde. Den tilpasser sig vejret, så du kan få skygge, når du har brug for det, og solskin, når du ønsker det.Alsidig Udendørs Anvendelse: Denne markise er lavet til udendørs brug og kan klare forskellige sommervejrforhold, hvilket gør den ideel til haver og terrasser. Et smart valg for dem, der vil have både stil og funktionalitet.Moderne Stof og Metal Konstruktions: Lavet af kvalitetsstof og solid metal, har denne markise et iøjnefaldende moderne look. Dens stærke design sikrer, at den holder godt over tid, støttet af robuste metalstrukturer.Pasnings- og Vedligeholdelsestips: For at holde din markise i topform, dæk den til, når den ikke er i brug og ved dårligt vejr. Det er nemt at passe på, og rengøring er hurtigt overstået, så den ser flot ud i længere tid. Farve: BeigeMateriale: Stof og metalSamlede dimensioner: 300 x 250 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du ha...

Produktspecifikationer

Kategori: Markiser
Vægt: 39.31g
EAN: 8721158804228
Varenr.: 1629091
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Utrækkelig Markise Beige 300 x 250 cm Stof og Metal
-27%3.119 kr
Før 4.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Beige 300 x 250 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Denne udfoldelige markise kombinerer stil og praktiske funktioner, så den er et fedt valg til alle haver eller terrasser. Det moderne design med glatte linjer giver et klassisk og ubesværet look. Det bløde stof føles godt, og sammen med den solide metalramme forbedrer den din udendørs oplevelse, mens den holder dig komfortabel i sommervarmen. Uanset om du slapper af eller holder fest, byder denne markise på et iøjnefaldende design og topfunkcionalitet. Glatt Stofoverflade: Stoffet er super glat og ser flot ud, uden irriterende friktion. Det er holdbart og tilføjer elegance til din terrasse eller have. Plus, det slider ikke hurtigt i solen, så det holder sig pænt hele sommeren.Effektiv Udfoldelig Mekanisme: Med det udfoldelige design kan du nemt tilpasse markisen til den rigtige længde. Den tilpasser sig vejret, så du kan få skygge, når du har brug for det, og solskin, når du ønsker det.Alsidig Udendørs Anvendelse: Denne markise er lavet til udendørs brug og kan klare forskellige sommervejrforhold, hvilket gør den ideel til haver og terrasser. Et smart valg for dem, der vil have både stil og funktionalitet.Moderne Stof og Metal Konstruktions: Lavet af kvalitetsstof og solid metal, har denne markise et iøjnefaldende moderne look. Dens stærke design sikrer, at den holder godt over tid, støttet af robuste metalstrukturer.Pasnings- og Vedligeholdelsestips: For at holde din markise i topform, dæk den til, når den ikke er i brug og ved dårligt vejr. Det er nemt at passe på, og rengøring er hurtigt overstået, så den ser flot ud i længere tid. Farve: BeigeMateriale: Stof og metalSamlede dimensioner: 300 x 250 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle trin i monteringen, alle bolte er fastgjort, og produktet er fastgjort til væggen! Advarsel! Vær forsigtig, når du løsner armene, da de er under spænding! En pludselig frigørelse af armen på en foldemarkise kan forårsage skader. Advarsel: Operatørens anvisninger skal læses før brug af produktet. Advarsel: Anvendelse i frostvejr kan beskadige produktet. Til udendørs brug på bygninger og andre konstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 300 x 250 cm
Vægt: 39.31g
EAN: 8721158804228
Varenr.: 1629091
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Utrækkelig Markise Beige 300 x 250 cm Stof og Metal
-27%3.119 kr
Før 4.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Beige 300 x 250 cm Stof og Metal billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 300 x 250 cm
Vægt: 39.31g
EAN: 8721158804228
Varenr.: 1629091
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme
4.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
2Livera DK3.119 kr3.188 krKøb
3Vivas DK3.119 kr3.188 krKøb
4BoligRetning4.499 kr4.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme

PriceData har fulgt prisen på Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme i 142 dage. Laveste pris i perioden er 3.099 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.356 kr.

Den nuværende pris på 3.099 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Udtrækkelig Markise Orange Og Brun 300 X 250 Cm Stof Og Metal - Beige / 300 x 250 cm / med hvid ramme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.099 kr20 kr (1%)
26. maj 20263.119 kr20 kr (1%)
23. maj 20263.099 kr100 kr (3%)
18. maj 20263.199 kr200 kr (6%)
17. maj 20263.399 kr100 kr (3%)
16. maj 20263.499 kr100 kr (3%)
15. maj 20263.599 kr200 kr (6%)
14. maj 20263.399 kr200 kr (6%)
5. maj 20263.599 kr190 kr (6%)
22. jan. 20263.409 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret