Gå til hovedindhold

UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0

UTAXTonere og inkjetpatronerEAN: 4053768193978
Pris fra 1.107 krtil 1.285 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.106 kr 19. maj

Sammenlign priser på UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1107 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0
1.107 kr
Til butik
UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0 billede

Produktinformation

UTAX PK-5018K - Sort - original - tonerpatron - for Triumph-Adler P-C3562 DN, P-C3562DN, P-C3566i MFP

Produktspecifikationer

Mærke: UTAX
Artikel nr.: 1T02TW0UT0
EAN: 4053768193978
Varenr.: 993495580
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Utax 1T02TW0UT0 / PK-5018K Black Toner
1.161 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
UTAX Sort Lasertoner (PK-5018)
1.285 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.107 kr1.107 krKøb
2Proshop DK1.161 kr1.161 krKøb
3Tonerland.dk1.285 kr1.285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0

PriceData har fulgt prisen på UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.106 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.142 kr.

Den nuværende pris på 1.107 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for UTAX PK-5018K Sort 13000 sider Toner 1T02TW0UT0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.107 kr16 kr (1%)
29. maj 20261.123 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.122 kr16 kr (1%)
19. maj 20261.106 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.107 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.106 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.107 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.106 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.107 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.106 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret