Gå til hovedindhold

Telesin USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp)

TelesinBatteriopladere – genereltEAN: 6974944463723
Pris fra 422,39 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 76,61 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 414,09 kr 3. maj

Sammenlign priser på USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 422.39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp)
422,39 kr
Til butik
USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Telesin
Kategori: Powerbanks
Farve: 1
Artikel nr.: SB9507
EAN: 6974944463723
Varenr.: 24122721
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TELESIN S0-PB-01-TGP Powerbank - Sort - 10000 mAh
467 kr
Til butik
TELESIN S0-PB-01-TGP Powerbank - Sort - 10000 mAh billede

Produktinformation

Telesin S0-PB-01-TGP powerbank (10.000 mAh) er designet til GoPro Hero 13 Black-brugere og tilbyder hurtig 20W opladning via USB-A/C med PD, QC3.0, FCP og AFC. Dets kompakte, robuste design og sikkerhedsfunktioner sikrer pålidelig strøm på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: TELESIN
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: S0-PB-01-TGP
EAN: 6974944463723
Varenr.: 3359822
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Telesin Powerbank til GoPro Hero 13 batterier / Smartphones
499 kr
Til butik
Telesin Powerbank til GoPro Hero 13 batterier / Smartphones billede

Produktinformation

Telesin Powerbank til GoPro Hero 13 batterier og smartphones er en alsidig og kraftfuld løsning til opladning af dine enheder på farten. Med en kapacitet på 10.000 mAh kan du oplade dine GoPro Hero 13 batterier og smartphones flere gange, hvilket gør den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Telesin
Kategori: Action kamera tilbehør
EAN: 6974944463723
Varenr.: 62153885614451
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Telesin Powerbank til GoPro Hero 13 batterier / Smartphones
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK422,39 kr461,39 krKøb
2Proshop DK467 kr506 krKøb
3Powerbanken.dk499 kr499 krKøb
4Balar499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp)

PriceData har fulgt prisen på USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 422,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 375 kr.

Den nuværende pris på 422,39 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for USB Type-C oplader + powerbank 10.000 mAh til GoPro Hero 13 Black (S0-pb-01-tgp) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026422,39 kr6,43 kr (2%)
22. maj 2026415,96 kr
21. maj 2026415,59 kr
18. maj 2026415,03 kr
17. maj 2026415,86 kr1,21 kr (0%)
16. maj 2026414,65 kr
15. maj 2026415,11 kr
14. maj 2026416,05 kr
10. maj 2026416,99 kr
9. maj 2026416,34 kr1,98 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret