Gå til hovedindhold

Kingston Technology USB stik Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB USB 3.2 Gen 1 (sort/turkis)

Pris fra 73 krtil 119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på USB stik Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB USB 3.2 Gen 1 (sort/turkis) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston DataTraveler Exodia S 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sort Grøn
73 kr
Til butik
Kingston DataTraveler Exodia S 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sort Grøn billede

Produktinformation

Kingston DataTraveler Exodia S - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DTXS/128GB
EAN: 0740617348699
Varenr.: 1003382842
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston DataTraveler Exodia S - Blå - 128GB - USB Stick
75 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stick Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB 3.2 Gen 1 (sort/turkis)
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB stick Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB 3.2 Gen 1 (sort/turkis) billede

Produktinformation

Kingston Technology DataTraveler 128 GB Portable USB 3.2 Gen 1 Exodia S (sort/turkis). Kapacitet: 128 GB, Enhedsgrænseflade: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Formfaktor: Svirvel. Vægt: 8,32 g. Produktfarve: Sort, TurkisPræstationAndre understøttede operativsystemer: ChromeOSEnhedsgrænseflade: USB Type-AKapacitet: 128 GBKompatible operativsystemer: Windows 11/10macOS (v. 12.7.6 +)Linux (v. 4.4.x +)Chrome OSMac kompabilitet: JaUnderstøttede Mac-operativsystemer: Mac OS X 10.15 CatalinaMac OS X 10.15.3 CatalinaMac OS X 11.0 Big SurMac OS X 12.0 MontereyMac OS X 13.0 VenturaMac OS X 14.0 SonomaMac OS X 15.0 SequoiaUnderstøttede Windows-operativsystemer: Windows 10Windows 10 EducationWindows 10 Education x64Windows 10 EnterpriseWindows 10 Enterprise x64Windows 10 HomeWindows 10 Home x64Windows 10 IOT CoreWindows 10 IoT EnterpriseWindows 10 ProWindows 10 Pro x64Windows 10 x64Windows 11Windows 11 EnterpriseWindows 11 Enterprise x64Windows 11 HomeWindows 11 ProWindows 11 x64USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)DesignFormfaktor: SvirvelProduktfarve: Sort, TurkisVægt & størrelserBredde: 19 mmDybde: 57 mmHøjde: 11,8 mmVægt: 8,32 g

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.02g
EAN: 0740617348699
Varenr.: 1855574
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stick Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB 3.2 Gen 1 (sort/turkis)
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston DataTraveler Exodia S 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sort Grøn
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB stik Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB USB 3.2 Gen 1 (sort/turkis) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB stik Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB USB 3.2 Gen 1 (sort/turkis) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK73 kr73 krKøb
2Proshop DK75 kr114 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Vivas DK119 kr188 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB stik Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB USB 3.2 Gen 1 (sort/turkis)

PriceData har fulgt prisen på USB stik Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB USB 3.2 Gen 1 (sort/turkis) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for USB stik Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB USB 3.2 Gen 1 (sort/turkis). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for USB stik Kingston DataTraveler Exodia S 128 GB USB 3.2 Gen 1 (sort/turkis) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202673 kr1 kr (1%)
21. maj 202674 kr1 kr (1%)
20. maj 202673 kr1 kr (1%)
6. maj 202674 kr1 kr (1%)
5. maj 202673 kr1 kr (1%)
4. maj 202674 kr1 kr (1%)
3. maj 202673 kr1 kr (1%)
2. maj 202674 kr1 kr (1%)
1. maj 202673 kr1 kr (1%)
30. apr. 202674 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret