Gå til hovedindhold

USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid

AdataUSB-flashdrevEAN: 4713218462831
Pris fra 57 krtil 139 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ADATA UV320 64GB USB 3.1 USB stick Grøn Hvid
57 kr
Til butik
ADATA UV320 64GB USB 3.1 USB stick Grøn Hvid billede

Produktinformation

ADATA UV320 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.1 - hvid/grøn

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AUV320-64G-RWHGN
EAN: 4713218462831
Varenr.: 992981805
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
A-Data UV320 - Hvid - 64GB - USB Stick
58 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid billede

Produktinformation

Praktisk USB stik til daglig backup og delingADATA UV320 er et kompakt og let USB stik med 64 GB kapacitet, perfekt til dokumenter, billeder og video. Det smarte skyde-design beskytter stikket uden hætte, så du slipper for at miste små dele. Den grønne detalje giver et frisk udtryk, og vægten på kun 7,9 g gør det nemt at have med i lommen eller tasken.Hurtig tilslutning i hverdagenMed USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1) får du moderne tilslutning til computer og andre enheder med USB Type‑A. Stikket understøtter Plug and Play, så du kan begynde at overføre filer med det samme - ingen software nødvendig. Kompatibelt med Windows, Mac og Linux.Kapacitet: 64 GBGrænseflade: USB Type‑A, USB 3.2 Gen 1Formfaktor: Skyde‑mekanismeFarve: Grøn/hvidPlug and Play: JaKompatibilitet: Windows, Mac, LinuxMål (L × B × H): 5,5 × 1,95 × 1,02 cmVægt: 7,9 gAntal i pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Adata
Kategori: USB Stik
Vægt: 0.02g
EAN: 4713218462831
Varenr.: 1900937
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK57 kr57 krKøb
2Proshop DK58 kr97 krKøb
3Boligcenter DK119 kr119 krKøb
4Vivas DK139 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid

PriceData har fulgt prisen på USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for USB stik ADATA UV320 64 GB USB-A 3.2 Gen 1 - grøn/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202657 kr1 kr (2%)
24. maj 202658 kr1 kr (2%)
13. maj 202657 kr1 kr (2%)
11. maj 202658 kr1 kr (2%)
10. maj 202657 kr1 kr (2%)
2. maj 202658 kr1 kr (2%)
19. apr. 202657 kr2 kr (3%)
18. apr. 202659 kr1 kr (2%)
13. apr. 202660 kr2 kr (3%)
2. apr. 202662 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret