Gå til hovedindhold

None Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213

NoneSejlads og raftingEAN: 5707400281040
Pris fra 156 krtil 209 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 152 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ProCar USB Lader til Dobbelt Cigarstik, 12/24V
-5%156 kr
Før 164 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ProCar USB Lader til Dobbelt Cigarstik, 12/24V billede

Produktinformation

USB lader dobbelt til 12v cigarettetænder stik

Produktspecifikationer

Mærke: ProCar
Kategori: USB-udtag
Artikel nr.: 01343-D9
EAN: 5707400281040
Varenr.: 203518
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik
-19%169 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik billede

Produktinformation

Dobbelt USB-lader til cigarstik USB-laderen monteres i et eksisterende 12V eller 24V cigarstik og giver to USB-porte til opladning af telefoner, tablets, GPS og andre USB-enheder om bord. Kræver ingen fast installation og kan flyttes mellem båd, bil og ca...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Stik & kontakter
EAN: 5707400281040
Varenr.: 53935824142665
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK156 kr156 krKøb
2RenBåd.dk169 kr169 krKøb
3Anyparts209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213

PriceData har fulgt prisen på Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Usb lader dobbelt 12-24Vdc udtag 5v/2,1Amp til cigarstik - 1270213 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026156 kr
12. maj 2026155,76 kr
11. maj 2026156 kr
8. maj 2026155,76 kr
28. apr. 2026156 kr4 kr (3%)
27. apr. 2026152 kr4 kr (3%)
26. apr. 2026156 kr2,6 kr (2%)
19. apr. 2026153,4 kr1,4 kr (1%)
16. apr. 2026152 kr4 kr (3%)
20. mar. 2026156 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret