Gå til hovedindhold

USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB

DonnerMikrofonerEAN: 6975626382875
Pris fra 670 krtil 899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 18. apr.

Sammenlign priser på USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 670 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Donner Neotrack LX
670 kr
Til butik
Donner Neotrack LX billede

Produktspecifikationer

Mærke: DONNER
Artikel nr.: DONNER NEOTRACK LX
EAN: 6975626382875
Varenr.: 1002991406
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB
699 kr
Til butik
USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB billede

Produktinformation

Fordele ved kondensatormikrofon til streaming og optagelseDONNER Neotrack LX er en stilren USB kondensatormikrofon til gaming, streaming, podcast og online møder. Den kardioide retningskarakteristika hjælper med at fokusere på din stemme foran mikrofonen, mens den farverige RGB-bagbelysning giver et moderne udtryk på skrivebordet. Med plug-and-play via USB-C er du hurtigt i gang - ideel til hjemme-setup og indholdsskabere, der vil have en enkel, pålidelig løsning.Hvem passer Neotrack LX til?Mikrofonen er et godt valg til skarp tale og klare vokaler i studio- og desktopmiljøer. Du får kablet tilslutning for stabil lyd samt hovedtelefonudgang på 3,5 mm til direkte monitorering. En solid stander og kompakt design i sort gør den nem at placere ved computeren.Produkttype: KondensatormikrofonFarve: SortRetningskarakteristik: KardioideFrekvensområde: 20 – 20.000 HzSNR: 76 dBSamplingfrekvens: 44,1 / 48 / 96 kHzBitdybde: 16/24 bitTilslutning: Kablet USB-CUSB-C-porte: 1Hovedtelefonudgang 3,5 mm: 1Plug-and-play: JaRGB-bagbelysning: JaHøjde: 19,72 cmBredde: 11,07 cmDybde: 11,07 cmMikrofonvægt: 0,68 kgPakkens indhold: Mikrofon, USB-C-kabel og adapter, Lightning-adapter...

Produktspecifikationer

Mærke: Donner
Kategori: Mikrofoner
Vægt: 0.94g
EAN: 6975626382875
Varenr.: 1920883
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB
719 kr
Til butik
USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Donner
Kategori: Mikrofoner
Vægt: 0.94g
EAN: 6975626382875
Varenr.: 1920883
Gå til DanGuitar.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Donner NeoTrack-LX USB-mikrofon
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK670 kr670 krKøb
2Boligcenter DK699 kr699 krKøb
3Vivas DK719 kr798 krKøb
4DanGuitar.dk899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB

PriceData har fulgt prisen på USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB i 177 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 561 kr.

Den nuværende pris på 670 kr er 19% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for USB kondensatormikrofon DONNER Neotrack LX - sort, RGB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026670 kr5 kr (1%)
9. maj 2026675 kr5 kr (1%)
8. maj 2026670 kr171 kr (34%)
18. apr. 2026499 kr171 kr (26%)
17. apr. 2026670 kr171 kr (34%)
15. feb. 2026499 kr400 kr (44%)
12. feb. 2026899 kr780 kr (655%)
11. feb. 2026119 kr780 kr (87%)
6. jan. 2026899 kr780 kr (655%)
4. jan. 2026119 kr780 kr (87%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret