Gå til hovedindhold

USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113

RaidSonicHovedtelefonerEAN: 4250078160601
Pris fra 580 krtil 1.681 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.101 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 534 kr 31. mar.

Sammenlign priser på USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 580 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY BOX IB-AC6113 Sort
580 kr
Til butik
ICY BOX IB-AC6113 Sort billede

Produktinformation

ICY-BOX IB-AC6113 13-Port USB 3.0 hub

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IB-AC6113
EAN: 4250078160601
Varenr.: 989512940
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113
-1%769 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113 billede

Produktinformation

Fordele ved USB-hub til flere enhederUdvid dine tilslutningsmuligheder med USB-huben Icy Box IB-AC6113. Med i alt 13 USB-porte får du masser af plads til tastatur, mus, eksterne drev, printere og andre USB-enheder - ideel til skrivebordet der kræver orden og overblik. En dedikeret opladningsport gør det nemt at give strøm til en mobil eller et tilbehør, mens du arbejder.Praktisk design til kontor og hjemDet aflange kabinet med tydelige portnumre og individuelle indikatorlys gør det hurtigt at se, hvilke enheder der er aktive. Den fysiske tænd/sluk-knap på enden giver enkel kontrol over hubben. Perfekt til både stationære pc’er og bærbare, når du vil samle alle forbindelser ét sted.Type: USB-hub med 13 porteEkstra funktion: OpladningsportBetjening: Tænd/sluk-knapModel: Icy Box IB-AC6113Kategori: Netværk og USB-hubs...

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: USB-hubs
Vægt: 0.8g
EAN: 4250078160601
Varenr.: 1980261
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113
-1%789 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: USB-hubs
Vægt: 0.8g
EAN: 4250078160601
Varenr.: 1980261
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Icy Box Ib-ac6113 Usb Hub 14x Usb 3.0
-0%1.681 kr
Før 1.681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK580 kr580 krKøb
2Boligcenter DK769 kr769 krKøb
3Vivas DK789 kr868 krKøb
4Dustin DK1.681 kr1.767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113

PriceData har fulgt prisen på USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 534 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.278,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 580 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for USB-hub 13 porte med opladningsport - RAIDSONIC Icy Box IB-AC6113 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026580 kr4 kr (1%)
28. maj 2026584 kr20 kr (4%)
26. maj 2026564 kr4 kr (1%)
25. maj 2026568 kr8 kr (1%)
24. maj 2026576 kr4 kr (1%)
22. maj 2026580 kr4 kr (1%)
20. maj 2026584 kr44 kr (8%)
14. maj 2026540 kr2 kr (0%)
12. maj 2026542 kr1 kr (0%)
9. maj 2026543 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret