Gå til hovedindhold

USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough

Pris fra 554 krtil 779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 516 kr 7. apr.

Sammenlign priser på USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 554 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lindy DST-Mini XT USB-C Docking Station
554 kr
Til butik
Lindy DST-Mini XT USB-C Docking Station billede

Produktinformation

Dockingstation, USB-C 3.2, HDMI, DP, 1GbE

Produktspecifikationer

Mærke: Lindy
Kategori: Dockingstation
Artikel nr.: 43323
EAN: 4002888433235
Varenr.: 3422194
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lindy DST-Mini XT USB-C Multiadapter
599 kr
Til butik
Lindy DST-Mini XT USB-C Multiadapter billede

Produktinformation

Lindy DST-Mini XT USB-C Multiadapter giver dig skærmtilslutning, netværk, lyd og ekstra USB-porte samlet ét sted – uanset om du arbejder ved en USB-C bærbar computer, desktop-pc eller arbejdsstation. Én dock erstatter løse adaptere og holder skrivebordet ryddeligt. Multiadapteren samler 2x USB-A, 1x USB-C, HDMI, DisplayPort, RJ45 og 3,5 mm audio i ét kompakt hub. Med 5 Gbit/s datahastighed på USB-portene er der god fart til mus, tastatur, lagerenheder og andet tilbehør. Flere skærme til din arbejdsplads Med HDMI- og DisplayPort-udgangen kan du tilslutte eksterne skærme i op til 3840x2160 @ 30 Hz eller to skærme i 1920x1080 via USB-C. Det gør det nemmere at arbejde med flere vinduer, præsentationer eller store regneark på én gang. Netværk, lyd og kortlæser samlet RJ45 Gigabit Ethernet-porten giver en stabil, kablet netværksforbindelse. 3,5 mm audio-porten lader dig tilslutte hovedtelefoner eller højttalere, og SD-kortlæseren gør det let at overføre filer fra SD-hukommelseskort. Bygget til daglig brug Huset er udført i aluminium, der giver en holdbar og pæn overflade. Den kablede tilslutning mellem dock og computer sikrer en stabil forbindelse til daglig brug. I pakken: Lindy DST-Mini XT USB-C Multiadapter.

Produktspecifikationer

Mærke: Lindy
Kategori: USB-dock
Artikel nr.: W128370497
EAN: 4002888433235
Varenr.: 86184
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough
-13%729 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough billede

Produktinformation

Fleksibel USB-C dockingstation til arbejde og studierLINDY DST-Mini XT er en kompakt USB-C mini dockingstation, der giver din laptop de porte, du mangler. Tilslut en 4K Ultra HD skærm via HDMI eller DisplayPort, eller kør to skærme i Full HD. Samtidig kan du oplade din computer med op til 100 W USB Power Delivery og få hurtig netværksforbindelse via Gigabit LAN. Ideel til hjemmekontor, mødelokalet og studerende på farten.Ports og funktioner der gør hverdagen nemDocken leverer kablet stabilitet og praktiske tilslutninger: USB-A til tilbehør, SD-kortlæser til hurtig import af fotos, kombineret hovedtelefon/mikrofon-port samt 1× HDMI og 1× DisplayPort. Den indbyggede kortlæser og datahastigheder op til 5 Gbit/s gør filoverførsel enkel, mens aluminiums-huset i grå/sort giver et stilrent og robust setup.Tilslutning til vært: USB 3.2 Gen 1 Type-C (kablet)Video: 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2, maks. opløsning 3.840 × 2.160 ved 30 HzUSB-porte: 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), 1× USB-C (PD/Data)Strøm: USB Power Delivery 3.0 op til 100 W (passthrough)Netværk: 1× RJ-45 Gigabit Ethernet (1.000 Mbit/s)Kortlæser: SD (integreret)Lyd: Kombineret hovedtelefon/mikrofon-portFarve og kabinet: Grå/sort, aluminiumMål: H × B × D: 1,6 × 11,65 × 6,1 cmVægt: 115 gDriftstemp.: 0–55 °C; Opbevaring: −10–70 °C; Luftfugt.: 0–85 %...

Produktspecifikationer

Mærke: LINDY
Kategori: Dockingstationer
Vægt: 0.17g
EAN: 4002888433235
Varenr.: 1928235
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough
-13%749 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lindy Usb 3.2 Type C Laptop Mini
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK554 kr593 krKøb
2Av-Cables DK599 kr599 krKøb
3Boligcenter DK729 kr729 krKøb
4Vivas DK749 kr828 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough

PriceData har fulgt prisen på USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough i 182 dage. Laveste pris i perioden er 516 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 684 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 639 kr.

Den nuværende pris på 554 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for USB-C dockingstation - LINDY DST-Mini XT med 4K enkelt skærm, dual Full HD og 100 W passthrough de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026554 kr1 kr (0%)
16. maj 2026555 kr1 kr (0%)
15. maj 2026556 kr1 kr (0%)
14. maj 2026557 kr1 kr (0%)
13. maj 2026558 kr40 kr (7%)
8. maj 2026598 kr44 kr (8%)
5. maj 2026554 kr8 kr (1%)
9. apr. 2026546 kr30 kr (6%)
7. apr. 2026516 kr160 kr (24%)
4. mar. 2026676 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret